קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

אידי

עיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מחזיק למוצץ.
טוב, הפעם באמת נהנתי!, הזמנו כבר כמה פעמים מחזיקים שונים למוצצים, כולם היו יפים וטובים, אבל הפעם, הזמנו עם השם, וזה יצא ממש ממש מיוחד, הכל מסיליקון (לא רך מידי, בדיוק טוב) והצבעים הזמנו את הוורוד וזה ממש יפה ומרשים!
אהה, וכמעט שכחתי הגיע בתוך 24 ימים (כולל כל החגים באמצע).
קישור למחזיק בזיפי.
קישור למחזיק באליאקספרס, (טוב אני רואה שאני ממש לא הראשון שמזמין, ולא אני זה הוא שגילה את אמריקה... יש מעל ל2100 חוות דעת, עם דירוג של 4.9 בממוצע!!! {יכול להיות שזה גם המלצה מהאשכול המכובד הזה, אני פשוט לא זוכר...})

מי שקונה דרך הקישורים הנ"ל אני ירויח מזה.
אפשר קישור שיפתח לי?

זבון וזבין

משתמש מקצוען

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה

גויאבה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
המשתמש נחסם

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחזיק למוצץ.
טוב, הפעם באמת נהנתי!, הזמנו כבר כמה פעמים מחזיקים שונים למוצצים, כולם היו יפים וטובים, אבל הפעם, הזמנו עם השם, וזה יצא ממש ממש מיוחד, הכל מסיליקון (לא רך מידי, בדיוק טוב) והצבעים הזמנו את הוורוד וזה ממש יפה ומרשים!
אהה, וכמעט שכחתי הגיע בתוך 24 ימים (כולל כל החגים באמצע).
קישור למחזיק בזיפי.
קישור למחזיק באליאקספרס, (טוב אני רואה שאני ממש לא הראשון שמזמין, ולא אני זה הוא שגילה את אמריקה... יש מעל ל2100 חוות דעת, עם דירוג של 4.9 בממוצע!!! {יכול להיות שזה גם המלצה מהאשכול המכובד הזה, אני פשוט לא זוכר...})

מי שקונה דרך הקישורים הנ"ל אני ירויח מזה.
אפשר קישור שיפתח לי?
בבקשה
קישור מקוצר

נערך לאחרונה ב:

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה