קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

מתולתלת0

משתמש מקצוען
העלו פה הבוקר קישור לצמיד יש אותו רק בכסף ואני רוצה בזהב יש למישהי קישור אחר?מישהיא הזמינה סניקרס לילד בן 3?

אני1000

משתמש מקצוען
משקפי שמש עם מספר
העדשות קצת בהירות , אבל זה ממש בסדר
נכתב ע"י [URL:

אשמח לדעת איך מזמינים. זה משקפים עם מספר מובנה? א"א לבחור מספרים, או 2 עדשות במספרים שונים?
איך הגודל של המשקפיים?
איך האיכות?
ויש עוד דוגמאות?

תודה

כל דבר שהזמנתם אפילו קטן מגיע אליכם לסניף דואר או שיש דברים שמגיעים ישירות לתיבה הפרטית?
שמתי את הכתובת שלי, הדברים הגדולים היו מגיעים לסניף ליד הבית אבל הקטנים ממש,אלה שפעם היו מגיעים לתיבה היו נשלחים לסניף ברמת גן!! אז שיניתי את הכתובת אל הכתובת של אמא שלי והרבה דברים מגיעים לתיבה... והסניף שקרוב אליה סניף עם שירות מזעזע! כבר 3 פעמים שפשוט דילגו על המספר שלי, ולא עזר שכל הממתינים שמו לב,אמרו לי לקחת מספר חדש אחרי שחיכיתי שעה בתור.
דואר ישראל עושים הכל כדי שנזמין כמה שפחות.

מתולתלת0

משתמש מקצוען
ני צריכה צילום מסך של מסך התשלום של אלי כי אצלי זה באנגלית

אם משהיא יכולה לשלוח לי לאישי אני מודה מראש

בינה

משתמש מקצוען

סיבוב ראשון

משתמש פעיל
שמתי את הכתובת שלי, הדברים הגדולים היו מגיעים לסניף ליד הבית אבל הקטנים ממש,אלה שפעם היו מגיעים לתיבה היו נשלחים לסניף ברמת גן!! אז שיניתי את הכתובת אל הכתובת של אמא שלי והרבה דברים מגיעים לתיבה... והסניף שקרוב אליה סניף עם שירות מזעזע! כבר 3 פעמים שפשוט דילגו על המספר שלי, ולא עזר שכל הממתינים שמו לב,אמרו לי לקחת מספר חדש אחרי שחיכיתי שעה בתור.
דואר ישראל עושים הכל כדי שנזמין כמה שפחות.
זה מה שמרתיע אותי, להגיע עד לסניף שלא קרוב אלי בכלל בשביל איזה קשקוש שהזמנתי

bp1

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מחפשת בדחיפות שמלות יפות ומוצלחות או סרפנים לילדות בגילאי 3-5, ליומיום שלא עולות יוצא מ-30 ש"ח כל אחת.
מישהי מכירה? יכולה להמליץ? (לא אכפת לי אפילו חנות מהארץ, לאו דווקא בעליאקספרס)
יש בלידר דברים ממש יפים ובזול.

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הגיע אתמול עוד:
חולצה גברית מקושקשת, הזמנתי את הכחולה עם הכוכבים והיא מהממת, נוחה מאוד לים ובריכה אבל יפה בלי קשר, הזמנתי מידה S בארץ אני 36/38, וזה קצת מדויק, הגזרה שלה די צרה.
https://he.aliexpress.com/item/11-C...618.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dxtkOiE

מחזיק למוצץ מתוק מאוד, הזמנתי את הטורקיז אפור, נח ובטיחותי האבנים שלו נעימות, יש שם אבן מקושקשת שבתמונה לא כ"כ שמים לב ובאמיתי יש עליה נגיעות חום חמוד אבח הייתי מוותרת.
https://he.aliexpress.com/item/10-T...979.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dgkGqoD

בלונים זהב 10 בלונים בחבילה אכותיים מאוד כמו הסוג של "שמחה זה אנחנו" אפילו יותר טוב.
https://he.aliexpress.com/item/Gold...860.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dgkGqoD

נעליים

משתמש מקצוען
חיפשתי כבר. זה לא בתווך המחירים שאני מחפשת.
צודקת שהפעם אין.
פשוט כתבתי כי עד שהבתשלי היתה בת5 קניתי שמלות/ סרפנים ב26 ש''ח בנקסט, והפעם אני רואה שאין.

מצטערת ובהצלחה!
נ.ב. בסוףעונה אפשר למצוא אצל פוקס/ קסטרו וכו' שמלות/ סרפנים מטריקו עד 30 ש''ח.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני מחפשת מנורת לילה מקובעת לקיר.
משהו מוצלח, אבל שלא יעלה יותר מעשר דולר.
יש חיה כזאת באליאקספרס?

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שוב מזכירה להיזהר מכל ההמלצות
כבר רשמתי פה בעבר על תיק שהזמנתי, ממש מפח נפש היה לי ממו
והשבוע הגיעה לי עליונית שהזמנתי אחרי המלצה מפה, ממש זולה, שקופה..
פשוט סמרטוט
אני בעד לשים קישורים גם ממה להתרחק ולא לקנות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה