רכישות בחו"ל קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

זהבה ו-3 הדובים

משתמש פעיל
התצוגה מופיעה בקטן, אך פותרים את זה?
1712080170560.png

סטודיו שלוש נקודות

מיתוג ופרסום | קריאייטיב | אומנות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

אנונימיית

משתמש רשום
התצוגה מופיעה בקטן, אך פותרים את זה?
צפה בקובץ המצורף 1616157
זה בגלל שזה האתר של ישראל של שיין שהוא בממשק לא נוח בכלל(זה מה שעולה ראשון בחיפוש של שיין בגוגל).
מצרפת לך(ולכולן) פה קישור לאתר הנכון והנוח יותר:

שליש

משתמש פעיל

single

משתמש מקצוען
אגב. זאת חולצה מצוינת!!!!!!!!!!!!!
קניתי אותה לבנים שלי לפני 4 שנים בכמה צבעים(כידוע בשיין כל מוצר נמצא 15 שנה..) ועדיין חורשים עליה שכנים בבנין...
אגב נוסף, בדיוק רציתי לכתוב עליה דיס... אם לבנים שלך יש היקף ראש מעט גדול יותר, החולצה הזו נעשית ממש בלתי לבישה. יש לי סט מהשנה שעברה של שלוש חולצות כאלה לשלושה בנים שלי, ואחרי כמה לבישות התייאשתי. הם ממש סבלו בכל הוצאה והכנסה.

שליש

משתמש פעיל
ושימו לב שעכשיו בחולצות קיץ יש המון בגיזרה הקצרה-רחב מאד וקצר מאד.
שימו לב ממש לאורך.
כנ"ל בבגדי נשים-הכניסו אמנם הרבה גזרות צנועות וממש יפות אבל אל תסתמכו על התמונה בכלל!!
רק על המידות הרשומות(וכמובן להוריד מידה ;) )

Chaya Fack

משתמש רשום
לגבי מידות של התינוקים.
איך זה באמת מידות סטנדרט או גדולות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה