• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

קמפיין הצלת חיים של שרי

שרי ברגמן

משתמש חדש
לכל חברי פרוג היקרים
אני פונה אליכם בשם אמא של שרי, שמתחננת שנציל את חייה של הבת שלה.
מדובר בילדה שעברה אירוע מוחי, וב"ה התעוררה אך השרירים רפויים, ובשביל להחזיר את הפעילות של השרירים צריכים להשקיע המון טיפולים, מכיון שזה בעיה מוחית ולא רק בעיה מקומית של שרירים, {שזה כולל הכל אכילה וכן כל תנועה} לכן היא מתחננת ואומרת איך נוכל לומר ידינו לא שפכה את הדם הזה אם לא נשיג לה את המימון הנדרש לכך עורו והתעוררו תרמו והצילו.

לתרומהhttps://www.vaadharabanim.co.il/fund/5411/

שרי ברגמן

משתמש חדש
בכדי להתחבר למצבה של הילדה ולכאבה של המשפחה צפו בקבצים המצורפים

קבצים מצורפים

• לפני האירוע.JPG
    לפני האירוע.JPG
    1.1 MB · צפיות: 236
  • אחרי האירוע.JPG
    4.4 MB · צפיות: 251

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תרמתי.
ילדה חמודה.
בע"ה שתצליח להתגבר!!

שרי ברגמן

משתמש חדש
הנה מכתבה של האמא
קוראים לי מרים ואני בת 26, יש לי בן ובת מתוקים בהפרש של שנתיים, יואל (6) וברכה (4). יש לי גם תינוקת יפה וחולה מאוד, קוראים לה שורי והיא בת שנה וחצי.
כששורי נולדה אמרו לנו שיש לה חומצה גלוטרית מסוג 1, המשמעות הקריטית היא שהגוף שלה לא מפרק את החלבון.
בית החולים הפך להיות חלק מהשגרה שלנו, שורי אכלה רק אוכל מסוים והלכנו לבית חולים פעם בחודש לקבל טיפול שכלל מתן חלבון חיצוני.
לא ידענו שיכול להיות גרוע הרבה יותר.
בגיל שנה שורי קבלה אירוע מוחי שפגע בכל הגוף הקטן שלה, השרירים שלה נהרסו, היא לא יכולה לאכול וניזונה רק מפג. מבחינה שכלית היא נותרה בסדר ולפעמים אפילו מחייכת מתוך כאב.
אחרי אשפוז ממושך בשערי צדק, העבירו אותה לבית החולים השיקומי 'אלין' להשגחה קבועה. כל וירוס קטן מאיים על החיים שלה והיא נמצאת בסכנה יומיומית.
הטיפול בשורי הכניס אותנו למערבולת כאב. מאז האירוע המוחי, הפסקתי לעבוד כגננת ואין לנו מאיפה לשלם שכירות.
אני צריכה לנסוע עם שורי 3 פעמים בשבוע לרופא פרטי בתל אביב שלוקח מאות שקלים לפגישה וזה חוץ מהתרופות שלא כלולות בסל הבריאות ועולות עשרות אלפי שקלים לחודש.
אני כותבת לכם עם דמעות בעיניים, נגמרו לי הכוחות לראות את הבת שלי סובלת כל כך! עם כל דקירה נוספת, הלב שלי נשרף ואני בוכה יחד אתה בדמעות רותחות.
הרופאים הציעו לנו תכנית טיפול רפואית לטווח ארוך שתעזור לה בסופו של דבר לשקם את השרירים שנפגעו והיא תוכל לאכול דרך הפה.
התוכנית הזאת כוללת מפגשים אצל פיזיותרפיסט, נוירולוג, רופא גסטרו, קלינאית תקשורת ריפוי בעיסוק ועוד רשימה ארוכה.
אני מתחננת אליכם!
אנא תעזרו לנו לעמוד בניסיון הזה, תעזרו לנו להציל את החיים של שורי ולחזור ליואל וברכה שמתגעגעים אלינו בבית.
תעזרו לנו להיות משפחה שמחה ורגילה ואני מברכת אתכם שיהיה לכם רק בריאות נחת ושלווה.
איך אפשר לעמוד מנגד

שרי ברגמן

משתמש חדש
לכל חברי פרוג היקרים
האמת שלא חשבתם ושאתם לא יודעים
לא חשבתם שבגיל כ"כ צעיר יכול לקרות דבר כזה אירוע מוחי לתינוק מי חשב על זה אבל זה זה המציאות זה אכן קרה ומה שהיא צריכה זה חבילת טיפולים שצריכים לשלם באופן פרטי ומה יהיה עתיד שלה אתם לא יודעים ואף אחד לא יודע כי זה ברור שאם היא תישאר כך מחוסר טיפול לא יקרה כלום (וכמו גם טיפול מקצועי ולא סתם טיפול) לכן יצאו בקמפיין להציל את חייה של שרה
תרמו כאן והצילו https://www.vaadharabanim.co.il/fund/5411/
לשאלת המבקשים שמה המלא שרה חנה מינדל בת גינענדל מרים

idlmovb

משתמש מקצוען
ב"ה אנחנו עומדים עכשיו על 100000 אל תעצרו המשיכו לתרום עד שנגיע ליעד המלא והצילו את חייה של שורי
יש לי שמות של כמה עמותות שתורמות במקרים מהסוג הזה.
לצערי מנסיון עם הבן שלי.
אשמח שתצרי איתי קשר במייל
shoshicohen01234אין לכתוב כתובת מייל

שרי ברגמן

משתמש חדש
ב"ה אנחנו עומדים עכשיו על
106,476 ₪
בואו נתאמץ עוד טיפה ונגיע ליעד של
150000
תרמו כאן והצילו את חייה של שורי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה