דרוש מידע קמחא דפסחא ושוברים לפסח-תשפ"ד

גימפעל

משתמש מקצוען
לא כל ביה"כ / כולל דואג לציבור שלו צריך משהו יותר מגובש והוא עדיין לא מצא את עצמו..
ואין להם משהו מסודר. תתפלאו כמה מנינים קטנים יש בבני ברק. וכמה כוללים לא של עיון שמתאימים לבעלי תשובה יש.
אין לי עניין לדבר יותר מידי. אנחנו עצמנו אף פעם לא קיבלנו (יש תוספת מהכולל) וזה לא ממש חסר לי כי אני מאמינה ובטוחה שזה חלק ממה שנגזר מלמעלה. וכן את התלושים הנכבדים של קופת העיר אני מקבלת כחלק ממה שה' שולח.
רק רציתי לעורר פה את הציבור שיש הרבה נזקקים רחוקים מכל כותרת שאין להם יכולת לפנות לחפש ולחקור אחר עזרה מינימלת. חשבתי אולי יהיה פה מידע לעזור להם. אבל אם משתמע מדברי ביקורת כלשהוא או ציניות (הציניות היתה על מה שהבנין היה מלא בו עוד שבוע אחרי פסח בעוד אנו הולכים וקונים במחיר רגיל 5.9 לק"ג תפו"א- וזה אמת לאמיתה)
לא מנסה לבקש נדבות עבורו. מנסה לחפש אנשים צדיקים שנותנים בלי קריטריונים של אנש וכד' אולי לפי הכנסה אולי לפי לב רחום. רק כתובת לאן לפנות.
וגם זה מיותר אם זה נוגע לכם בנקודות לא מספיק אסטתיות.
וסליחה.
לכל מטבע שני צדדים,
אחד שחי בקהילה מסודרת גם תורם לחבריו הנצרכים וגם מקבל תמיכה ועזרה כשהוא עצמו נזקק לזה,
אי אפשר להתפלל באיצקוביץ ולא להיות מחויב לאף אחד ואח"כ לקנאות באילו שמקבלים.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לכל מטבע שני צדדים,
אחד שחי בקהילה מסודרת גם תורם לחבריו הנצרכים וגם מקבל תמיכה ועזרה כשהוא עצמו נזקק לזה,
אי אפשר להתפלל באיצקוביץ ולא להיות מחויב לאף אחד ואח"כ לקנאות באילו שמקבלים.
בנוסף לכך שמרבית הארגונים דורשים הצהרה של רב ידוע שמכיר את המשפחה
למרבה הצער יש הרבה נוכלים בעולם והדרך היחידה לוודא שהתרומות מגיעות ליעדן היא באמצעות רב שמכיר את המשפחה

מטבע הדברים משפחה שלא נמנית על קהילה מסודרת לרוב תקבל פחות תמיכה גם בכל ימות השנה

איש בן פרצי

משתמש צעיר
מצ''ב טופס של הידברות
(שימו לב! באופן כללי אצל כל הקופות כבר מאוחר מידי אבל בע''ה הכל אפשרי)
כמו''כ מצ''ב טופס ערוץ 2000 בהסתייגות הנ''ל
תזכו לחוג את חג המצות - בדיצות!

קבצים מצורפים

• טופס לבקשת תמיכה.pdf
    KB 324.6 · צפיות: 39
  • קמחא דפסחא ערוץ 2000.pdf
    KB 253.9 · צפיות: 36

נתן אל

משתמש רשום
את צודקת אבל בגלל שלכל קופה יש את המגבלות הכספיות שלה אז היא מתחמת את זה לקריטוריונים שהיא רואה לנכון וכולם יש לב רחום אבל יש מגבלה כספית אבל בא נדבר תכלס למי יש ידע בנושא לחוקות או תמיכות שבם לא קהילתיות דוגמא הרב דניאל זר ישיבת אור דוד מחלק לאברכים סכום כסף לפני החג
מצ''ב טופס של הידברות
(שימו לב! באופן כללי אצל כל הקופות כבר מאוחר מידי אבל בע''ה הכל אפשרי)
כמו''כ מצ''ב טופס ערוץ 2000 בהסתייגות הנ''ל
תזכו לחוג את חג המצות - בדיצות!
תודה רבה אין עליך בעולם

mutagim

משתמש סופר מקצוען
את צודקת אבל בגלל שלכל קופה יש את המגבלות הכספיות שלה אז היא מתחמת את זה לקריטוריונים שהיא רואה לנכון וכולם יש לב רחום אבל יש מגבלה כספית אבל בא נדבר תכלס למי יש ידע בנושא לחוקות או תמיכות שבם לא קהילתיות דוגמא הרב דניאל זר ישיבת אור דוד מחלק לאברכים סכום כסף לפני החג

תודה רבה אין עליך בעולם
הסתדרת?
האם אשרו להם דרך זה?

my car

משתמש פעיל
לא כל ביה"כ / כולל דואג לציבור שלו צריך משהו יותר מגובש והוא עדיין לא מצא את עצמו..
ואין להם משהו מסודר. תתפלאו כמה מנינים קטנים יש בבני ברק. וכמה כוללים לא של עיון שמתאימים לבעלי תשובה יש.
אין לי עניין לדבר יותר מידי. אנחנו עצמנו אף פעם לא קיבלנו (יש תוספת מהכולל) וזה לא ממש חסר לי כי אני מאמינה ובטוחה שזה חלק ממה שנגזר מלמעלה. וכן את התלושים הנכבדים של קופת העיר אני מקבלת כחלק ממה שה' שולח.
רק רציתי לעורר פה את הציבור שיש הרבה נזקקים רחוקים מכל כותרת שאין להם יכולת לפנות לחפש ולחקור אחר עזרה מינימלת. חשבתי אולי יהיה פה מידע לעזור להם. אבל אם משתמע מדברי ביקורת כלשהוא או ציניות (הציניות היתה על מה שהבנין היה מלא בו עוד שבוע אחרי פסח בעוד אנו הולכים וקונים במחיר רגיל 5.9 לק"ג תפו"א- וזה אמת לאמיתה)
לא מנסה לבקש נדבות עבורו. מנסה לחפש אנשים צדיקים שנותנים בלי קריטריונים של אנש וכד' אולי לפי הכנסה אולי לפי לב רחום. רק כתובת לאן לפנות.
וגם זה מיותר אם זה נוגע לכם בנקודות לא מספיק אסטתיות.
וסליחה.

תעברו לירושלים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה