דרוש מידע 'קליק' בעצמות הלסת

לא יודעת איך להגדיר את זה, אבל כשאני פותחת את הפה נגיד רופא שיניים וכו' יש לי כמו 'קליק' כזה, כאילו העצמות של הלסת זזות בתוך הפה (כשאני פותחת עד הסוף - זה הסוף כאילו...)
מה זה יכול להיות?
לא כואב או משהו, אבל אם אני פותחת את הפה הרבה זמן, אחר כך הקליק הזה כאילו תקוע והפה לא נסגר רק אחרי עיסוי בלחיים.
משהו מוזר.
מכירים את זה? יש למישהו מידע?

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
קרה לי גם לפני תקופה
מציק ממש
עבר אחרי שבועיים בערך

אחרי ששיגעתי את כל עמישראל שאני הולכת למות, להיות אילמת, להתחיל תזונה דרך הוריד כי זה "מחמיר"

אלי365

משתמש פעיל
הרגשתם קליק באכילת 'קשה של לחם'?
א"כ זה דבר חולף בהחלט.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אם זה משהו קבוע
לבעלי יש משהו כזה הוא היה אצל רופא שניים שהסביר לו על זה משהו אני אנסה להזכר מה הבעיה בזה בדיוק אבל הומלץ לו לא לאכול מסטיקים (ממילא לא אוכל) לא ללעוס חזק לנסות כמה שפחות לפתוח עד הסוף

כן..מכירה את זה:(
יש לי את זה גם.. מגדירה את זה כמו קנאקים כאלה...
האמת בהתחלה זה מאוד הציק לי..
היום אני כמעט לא שמה לב...
זה לא מורגש באכילה רגילה..אבל כל רגע נתון אני יכולה לפתוח את הפה , להזיז מעט את הלסת ימין ושמאל וזה עושה את הקנאקים האלו
שאלתי פעם רופא על זה הוא אמר שאין הרבה מה לעשות
אם זה מאוד מפריע אז אולי דרך ניתוח..משהו בחיבור שנשחק...

אגב גם בהליכה יש לי את הקולות האלו..(לא אותה הרגשה כמו בפה.. בהליכה לא מרגישה כלום)
כלומר, למשל, אין לי מצב להפתיע מישהו וללכת בשקט שלא ישמע שנכנסתי לחדר..למשל(כמובן במצב של שקט)
זה כאילו יש לי קנאקים בכל מיני מקומות ברגליים, בחיבורי העצמות... לא משהו קולני והסטרי יותר בקטנה..אבל כשיש שקט, בהחלט אפשר לשמוע את זה...

גאונה

משתמש מקצוען
כן..מכירה את זה:(
יש לי את זה גם.. מגדירה את זה כמו קנאקים כאלה...
האמת בהתחלה זה מאוד הציק לי..
היום אני כמעט לא שמה לב...
זה לא מורגש באכילה רגילה..אבל כל רגע נתון אני יכולה לפתוח את הפה , להזיז מעט את הלסת ימין ושמאל וזה עושה את הקנאקים האלו
שאלתי פעם רופא על זה הוא אמר שאין הרבה מה לעשות
אם זה מאוד מפריע אז אולי דרך ניתוח..משהו בחיבור שנשחק...

אגב גם בהליכה יש לי את הקולות האלו..(לא אותה הרגשה כמו בפה.. בהליכה לא מרגישה כלום)
כלומר, למשל, אין לי מצב להפתיע מישהו וללכת בשקט שלא ישמע שנכנסתי לחדר..למשל(כמובן במצב של שקט)
זה כאילו יש לי קנאקים בכל מיני מקומות ברגליים, בחיבורי העצמות... לא משהו קולני והסטרי יותר בקטנה..אבל כשיש שקט, בהחלט אפשר לשמוע את זה...
שימי ספריי WD40

pninim

משתמש רשום
אני סבלתי מזה תקופה די ארוכה
מאוד הציק לי. הפנו אותי לרופא פה ולסת
הוא הסביר לי שאם הענין לא מטופל זה יכול להחמיר ולא יהיה מנוס מניתוח
המליץ לי על סד שמתלבש על השניים, לי אישית המקור היה בלסת תחתונה
את הסד יכול לעשות כל רופא שניים, זה פלסטיק שקוף שנעשה בהתאמה לשינים שלי
ישנתי עם זה כל לילה במשך כמה חודשים והכל חלף עבר!!!

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
מי הרופא?

המסודרת

משתמש מקצוען
לא יודעת איך להגדיר את זה, אבל כשאני פותחת את הפה נגיד רופא שיניים וכו' יש לי כמו 'קליק' כזה, כאילו העצמות של הלסת זזות בתוך הפה (כשאני פותחת עד הסוף - זה הסוף כאילו...)
מה זה יכול להיות?
לא כואב או משהו, אבל אם אני פותחת את הפה הרבה זמן, אחר כך הקליק הזה כאילו תקוע והפה לא נסגר רק אחרי עיסוי בלחיים.
משהו מוזר.
מכירים את זה? יש למישהו מידע?
מזדהה .....
שאלתי רופא שיניים הוא אמר לי שהרבה אנשים סובלים מזה ( לא כזה סבל אבל מעצבן בהחלט!)
הוא טען שאין מה לעשות הייתי בטוחה שאני כבר בדרך לניתוח לסת ואז הבנתי שיש לי אחים לקליק

אגב את כן יכולה לפתוח את הפה יותר את פשוט תשמעי "קליק":ROFLMAO::ROFLMAO:

המסודרת

משתמש מקצוען
מה???
למה אצלי הוא אמר שאין מה לעשות הוא לא טירון הוא יו"ר איגוד האורטודנטים הוא עובד אצלנו בקופה
מי הרופא?

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
היה לי את זה לתקופה של חודש בערך אבל עבר בסוף אין לי מושג איך

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי את זה מאז שאני זוכרת את עצמי
אני זוכרת שפעם אחינית שלי שאלה את אחותי "אמא למה ל**** יש קולות מוזרים כשהיא אוכלת"
:rolleyes:

DW

משתמש פעיל
רופא שינים אמר לי שחשוב לעקוב ולזהות את הגורם לזה ולהימנע אם אפשר (פתיחת פה גדול וכד)
והוסיף גם שזה יכול להחמיר בהשפעת ההריון

מערבבנו הידוע

משתמש מקצוען
היה לי את זה כמה פעמים שהלסת נתקעת לשבועיים ויותר בלי יכולת להיסגר
תמיד זה עבר מאיליו אחרי איזה זמן או עם כל מיני כדורים יותר מהר
פעמים הייתי אצל רופא פה ולסת בתל השומר הוא אמר שבאים אליהם אנשים ככה כל יום וזה יעבור ונתן כדורים
בפעם האחרונה שזה קרה הלכתי לבלינסון ושם הרופא הסביר שזה העצם שבין שתי הלסתות רופפת וזזה ואם לא מטפלים בזה בסוף צריך ניתוח
הוא נתן לי הפניה למרפאה פרטית באוניברסיטת תל אביב התקשרתי בסך הכל הם טוענים שיש להם מה לעזור זה כולל סד מותאם אישית אם יש צורך ועוד כמה פגישות לפי הצורך (זה כמו גבס ופיזותרפיה רק לשינים זה סד ותרגילים ועיסויים)
לא הלכתי אם זה יחזור חלילה עוד פעם אני אלך (בתקווה שלא יחזור)
אם מישהו מכיר טיפול מועיל אדרבה שיכתוב

שבת

משתמש פעיל
אמא שלי סובלת מיזה הלכה למלא רופאים אבל כולם אמרו לה שאפשר לעשות את הפתרונות שקיימים היום אבל הם לא באמת יעזרו, אלא אולי יותר עיסויים באיזור שננעל
וגם אני סובלת מיזה קצת ולמדתי איך לשחרר את זה לבד

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני סבלתי וסובלת מזה המון עשיתי צילומים הרופא אמר לי שאני פשוט ישנה בלילה וסוגרת את השיניים מדי חזק מה שגורם ללסת להינעל
מאז אני ישנה עם סדי לילה ותתפלאו נעלם כלא היה!!!!!!
ממליצה בחום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה