דרוש מידע קלידנים??? אתם יכולים רגע לעזור??

מושקי פ

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אני רוצה לקנות אורגן מחברת קורג (עדיין לא החלטתי על הדגם), אבל לפני שאני מוציא כסף על מקצבים מתוכנתים, אני אשמח לדעת האם אני יכול להעביר את המקצבים (בעזרת ה' כשאשתדרג בעתיד) לאורגן מקצועי יותר. (לדוגמא: מקצבים מאורגן קורג PA600 ל PA1000, או PA4X)
אשמח לחוות דעתכם..
אם מישהו יכול גם להמליץ על דגם (לא מקצועי מידי ולא פשוט מידי) מאורגני קורג, אני מנגן שירים חסידיים לרוב.
ואם מישהו יכול להמליץ על מקצבים, (פריילאך, קאדצ'קה..).

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אם אתה כבר מנגן (לא לומד) ורוצה כלי טוב ולא יקר, לך על pa700, יש לו סאונד טוב, תהנה ממנו מאוד.
בסביבות ה3.4000 ש''ח, וזה הרבה יותר עדיף מלשלם 3000 + על pa600..
בהצלחה!
המחיר שלו הוא 4500
אם אני רוצה להרים ארוע, לא משהו גרנדיוזי או חתונה גדולה אלא שבע ברכות שמח או סעודת סיום מסכת וסתם לנגן קומזיץ עם חברים
הPA700 טוב לזה ?

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המחיר שלו הוא 4500
צודק, טעיתי במחיר. כתבתי 3.400 במקום 4.300.. [ערכתי]
אבל עדיין זה יותר שווה.
אם אני רוצה להרים ארוע, לא משהו גרנדיוזי או חתונה גדולה אלא שבע ברכות שמח או סעודת סיום מסכת וסתם לנגן קומזיץ עם חברים
הPA700 טוב לזה ?
ברור

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המחיר שלו הוא 4500
הPA700 טוב לזה ?
כן. הוא המחליף של ה600 והרבה יותר טוב ממנו בכמה בחינות

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפי איי 700
הוא כלי הרבה יותר איכותי ועם הרבה פחות באגים מה600
הסאונד שלו זה עולם אחר מה600, הרבה יותר פתוח.
הוא קורא דגימות מהדור החדש (ז"א פי איי 4, ופי איי 100. וכמובן שגם מה600 וה900 והPA3)
המסך שלו ברור מאוד, צבעוני, עם מגע מצויין כמו טאבלט (משאין כן ב600)
יש לו כניסה למקרופון
יש לו תוכנת די ג'יי חמודה מאוד (לא יודע איך קוראים לזה, ככה אני קורא לזה...)
ועוד הרבה דברים שלא עומדים לי כרגע בראש

אורגן כייפי ומצוין. אני ממליץ בחום

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לקנות אורגן מחברת קורג (עדיין לא החלטתי על הדגם), אבל לפני שאני מוציא כסף על מקצבים מתוכנתים, אני אשמח לדעת האם אני יכול להעביר את המקצבים (בעזרת ה' כשאשתדרג בעתיד) לאורגן מקצועי יותר. (לדוגמא: מקצבים מאורגן קורג PA600 ל PA1000, או PA4X)
אשמח לחוות דעתכם..
אם מישהו יכול גם להמליץ על דגם (לא מקצועי מידי ולא פשוט מידי) מאורגני קורג, אני מנגן שירים חסידיים לרוב.
ואם מישהו יכול להמליץ על מקצבים, (פריילאך, קאדצ'קה..).
בגדול, אם זה כלי מאותו דור (pa4/pa700 לדוגמה) אז כן אפשר להעביר.
אני עושה המרות מדגם לדגם בקורג גם מדור 4 אחורה! במחיר שווה וגם קימפרוס להגדלת הקיבולת בסמפלר, שמתאים גם לPA700 (זה אחד הפלוסים שלו על ה600), וגם מיזוג סטים, המייל שלי sason356 של גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה