קישוטי סוכה עם ילדים

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
למי יש רעיון להכנת קישוטי סוכה עם הילדים (או יותר נכון הילדות) בחופש, מחומרים זולים, מתאים לגילאי 4 עד 9. (אם אפשר עדיף בצרוף תמונות והמחשה לביצוע)

תודה רבה רבה מראש.

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה הקישוט שאני עשיתי עם ילדי. גילאי 5-9. גיל 5 היה צריך קצת עזרה. השאר הסתדרו מצוין
את כל החומרים + הנחיה קניתי בהכל לגן, כדאי מאד ללכת לשם יש להם המון רעיונות והנחיה טובה.
הבסיס הוא קלקל דחוס בצורות המוכנות
צבענו את זה באקרליק שחור, זו היתה חויה רצינית
אחרי שהתיבש מרחנו דבק פלסטיק ועליו פזרנו נצנצים כסף
בסוף עישנו מסגרת מפיטים כסופים/ורודים
+ הדבקה של סול מנצנץ בצורות מסוימות לקישוט.
המילים מודפסות על שקף
באופן כללי הילדים עשו את זה כמעט לבד עם מעט עזרה שלי, ויצא ממש חמוד ומרשים (יחסית לקישוט של ילדים)
בהצלחה!

קבצים מצורפים

• תשרי תשעד 080.jpg
    2.6 MB · צפיות: 26

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רציתי מלכתחילה להעלות את התמונות, אבל זה לא תמונות רגילות אלא סוג של סרטונים קצרים ואין לי מושג (וזמן. בקטנה ;) ) איך עושים את זה

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיון נהדר לחופשה להכין קישוטי סוכה.
אבל עם ילדות קטנות יותר, אני מכינה כרטיסי ברכה
ואפילו בקייטנה עוברת, זה עובד מצוין, כך שבתחילת שנה יש להם כבר לכל החברות כרטיסים מוכנים ומושקעים ברמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

השילוב המנצח • אתגר 19

לוח מודעות

למעלה