קיר עקום

DvorArC

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בדירה שתיכננתי בנו את הקיר עקום כך שכאשר הניחו את הריצוף הקיר העקום בולט לעין. השאלה האם יש איזשהו פתרון.
הענין הוא שכאשר הלכתי לראות את השלד חשדתי שהקיר עקום אבל כעת התברר לי שהחשש שלי היה נכון. הקבלן הסתמך על כך שבדקתי. כי לקחתי מידות אלא שהיו חסרות לי כמה בשביל להיות בטוחה בכך.
חשוב לצין שזהו פרויקט ראשון שלי.
אשמח לתגובותיכם, מה אפשר לעשות במקרה כזה?

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י כהן דבורה;1712408:
הקבלן הסתמך על כך שבדקתי. כי לקחתי מידות אלא שהיו חסרות לי כמה בשביל להיות בטוחה בכך.
חשוב לצין שזהו פרויקט ראשון שלי.
אשמח לתגובותיכם, מה אפשר לעשות במקרה כזה?

להבא קחי בחשבון, שהקבלן ככל הנראה ידע מהרגע הראשון שהקיר עקום, והוא בנה על חוסר נסיונך, ועל זה שיוכל להפיל את זה עלייך כשהדבר יתגלה גם לך.
ולעצם העניין, אם הסטייה לא בתחום הסביר, תיקון של קיר בלוק לא אמור להיות דבר יקר או מסובך, כך שאין סיבה לא לתקן.

DvorArC

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה על כל העצות והעזרה.
גודל הסטיה הוא משליש מרצפת.
באמת הצעתי להם לישר באמצעות קיר גבס.
האם אפשר לתקן קיר בלוק אחרי שכבר ריצפו?

DvorArC

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה על כל העצות הרעיונות והסיוע.
אכן, הצעתי להם לישר באמצעות קיר גבס.
האם ניתן לתקן קיר בלוק לאחר הריצוף?
מדובר בסטיה המתבטאת בשליש מרצפת חתוכה והלאה באלכסון עד קצה המרצפת. אני מקוה שהצלחתי להסביר נכון.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עדיין לא הבנתי מה גדל הסטיה. אולי תצלמי לנו?
אולי אפשר לתקן בעזרת טיח? (כמה שכבות עד שמתישר)

בעקרון כדי לתקן קיר בלוקים צריך להסיר את המרצפות שצמודות אליו. אבל זה לא סוף העולם. לקבלן יהיה יותר אכפת מהטיח שזה כמה שכבות שהוא צריך להמתין בין שכבה לשכבה. לכן התיקון הכי נקי ומהיר הוא באמת מגבס.

ניוזמן

משתמש פעיל
אם זה אכן שלי מרצפת {של כמה ס"מ?} זה חייב להיות באחריות הקבלן הוא חייב לעשות הכל מחדש במקרים פחות קרטיים אפשר להסוות ע"י שינוי של עובי הדבק בפנליים ז"א שהם יהיו מקבילים לפס המרצפות

DvorArC

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מדובר בקיר המפריד בין 2 יחידות דיור. וכן, גם בצד השני הוא עקום. (ששם זה פרוזדור).
הענין הוא שאם יישרו בקיר גבס הפרוזדור יהיה צר מדי.
גודל האריח הוא של 45 סמ'.
האם אני יכולה לחיב את הקבלן להרוס ולבנות מחדש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה