כללי קיר טיפוגרפי

• פותח הנושא free
  • פורסם בתאריך

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זהו עיצוב לקיר שלם בגודל 3 על 2 מטר.
מה לדעתכם העיצוב החזק מבין השלושה?

כמה מילות רקע: "כיוון" הוא מרכז להכוון תעסוקתי למגזר החרדי בי-ם (מפת"ח לשעבר), כל המיתוג צבעוני מאד, אבל הם לא רוצים שיהיה "מדי"...

קבצים מצורפים

• קיר.png
    KB 961.6 · צפיות: 10

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כולם יפים הרעיון במיוחד! אבל הראשון הנבחר מבינהם...

מרגלית10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם אני חושבת שהראשון, אבל מפריע לי קצת הכתום בצד ימין למעלה.

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם אני חושבת שהראשון מוצלח, אבל אולי עדיף להחליף שהאלמנט יהיה בצבע של הכתב שבפינה השמאלית, והכתב יהיה בצבע האלמנט?

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
במרכז להכוון תעסוקתי, חשוב שהאווירה תהיה רגועה ומאוזנת, ואם תשימי לב למרות שהמיתוג שלהם צבעוני, הוא מאד מאד מאוזן ודי מיושב.

רקע כתום יוצר המון טמפרמנט וחוסר רוגע, ואסור שזה יהיה במקום כזה. חייבים רקע בהיר ורגוע. וגם הקומפוזיציות 1 ו-3 לא מספיק רגועות ויציבות.

תנסי קומפוזיציה מאוזנת ורגועה כמו 2, על רקע בהיר. תוך שימוש מושכל בצבעי המותג.

אגב, אפשר ליצור קומפוזיציות רגועות ומאוזנות בצורות רבות. תנסי אולי עוד אפשרות אחת (מלבד 2 על רקע בהיר) ואז תבחרי את המוצלחת מביניהם. בהצלחה.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
תודה על התשובה המפורטת.
יש הרבה צדק במה שאמרת לגבי הצבע הכתום, אבל הוא נראה לי עדיף ע"פ האפור המדכא, לא?
אגב, אני ביצעתי את כל המיתוג של כיוון, ולדעתי הוא לא לגמרי מאוזן ומיושב, הפך לסיפור צבעוני מאד :)
אולי אעלה אותו בהמשך...

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י free;1307287:
תודה על התשובה המפורטת.
יש הרבה צדק במה שאמרת לגבי הצבע הכתום, אבל הוא נראה לי עדיף ע"פ האפור המדכא, לא?
אגב, אני ביצעתי את כל המיתוג של כיוון, ולדעתי הוא לא לגמרי מאוזן ומיושב, הפך לסיפור צבעוני מאד :)
אולי אעלה אותו בהמשך...

לא ראיתי את ספר המותג, אבל אני יכול להתרשם מהלוגו. ואם תשימי לב כתבתי מאוזן ודי מיושב. מאוזן כן, מיושב - די...

ראשית הצבעוניות. התורכיז והכתום משלימים האחד את השני. התורכיז מלמעלה מצנן קצת קצת את הכתום. ושניהם נשענים על השחור, על בסיס די מוצק, הם נותנים חיות וזרימה על הבסיס הכהה הזה.

ונעבור לצורניות. משולש הוא צורה תוססת לא מיושבת. אבל כששני משולשים מתחברים ביניהם, הם יוצרים או ריבוע או מגן דוד שזה כבר נוטה לעיגול. כאן יצרת משהו מעניין שהוא משולש בתוך משולש בתוך עוד צורה די משולשת... מה שקרה כאן, שכל הקופצניות של המשולשים, הם מקזזים אחד את השני ומתיישבים. הלוגו מתנדנד קצת. אבל ממש מעט. לכן אמרתי שהלוגו מאוזן ודי מיושב.

אני חושב שעשית להם טוב עם המיתוג הזה. אשמח לשמוע יותר על הסיפור. אני אוהב את הדברים האלה. הרבה זמן לא ראיתי עבודה טובה כל כך. ממש נהניתי. כבר אמרתי לך...

shany

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מהמם!!!

מספר אחד באמת מיוחד!
לדעתי האלמנט נחתך במקום לא נכון, אולי תנסי להוריד אותו קצת למטה שישתלב בזרימה עם הטיפוגרפיה המדהימה שיצרת.

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הראשון יפה אך המעבר צבע שברקע לא קשור (אולי זה רק תצוגה?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה