גבס קיר חיצוני

שוקלטין

משתמש צעיר
הקבלן בנה לנו קיר חיצוני, החלק התחתון בלוקים ומעל החלון הוא שם גבס ירוק וטוען שאטם את זה טוב ויוסיף פוליגג משורין 2 שכבות.
האם אני יכולה להיות רגועה מבחינת רטיבויות וכד'?

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גבס ירוק או כחול?

גבס ירוק מיועד לחדרים עם לחות, גבס כחול עמיד גם לחוץ.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
הקבלן בנה לנו קיר חיצוני, החלק התחתון בלוקים ומעל החלון הוא שם גבס ירוק וטוען שאטם את זה טוב ויוסיף פוליגג משורין 2 שכבות.
האם אני יכולה להיות רגועה מבחינת רטיבויות וכד'?
לצלם את המקום.
אם יהיו בעיות בהמשך יוכלו להוכיח שהוא שם גבס ירוק.

ישראלניו

משתמש חדש
אני מתקשה להבין האם יש איזה שהוא אילוץ או סיבה מיוחדת שהוא שינה מהסטנדרט
אך אם אין שום אילוץ או סיבה מיוחדת לא היתי מוותר לקבלן ודורש ממנו לעשות בלוקים,
גם בגללם הבידוד מחום וקור, וגם בגלל שגבס ירוק לא אמור להחזיק בגשם רק גבס כחול

שוקלטין

משתמש צעיר
אני מתקשה להבין האם יש איזה שהוא אילוץ או סיבה מיוחדת שהוא שינה מהסטנדרט
אך אם אין שום אילוץ או סיבה מיוחדת לא היתי מוותר לקבלן ודורש ממנו לעשות בלוקים,
גם בגללם הבידוד מחום וקור, וגם בגלל שגבס ירוק לא אמור להחזיק בגשם רק גבס כחול
זה מה שעשינו בסוף עם כל האי נעימות בעלי עמד עליו ולבסוף הוא שם מאחורי הירוק גבס כחול ובאמצע מילא בבלוקים ובטון, משו כזה...
נקווה שעכשיו זה יהיה באמת בטוח ואטום יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה