דרוש מתכון קייקפאפס נוגט

הלו הלו

משתמש חדש
אני מחפשת מתכון לקייקפאפס/ קייקפופס או מיני מגנום (שמכינים בתבנית סיליקון) שזה על בסיס עוגה מפוררת עם נוגט. (לא משהו נמס...)
יש מתכון טעים של קייקפאפס של בקר שהוא עם חמאת בוטנים או עם קפה, אני רוצה לדעת איך להכין את העוגה הכהה או הבהירה עם נוגט ושירגישו את הטעם של הנוגט. מה הכמויות והאם להשתמש באבקה או קרם...
הכנתי את הקייקפאפס בטעם קפה בתבניות סיליקון של מיני מגנום ויצא טעים ומהמם אני רוצה עכשיו בטעם נוגט.

תודה :)

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם אני רוצה להכין את המתכון הבסיסי שלך המולטיקייק- איך לעשות את זה?
והאם חובה דווקא מקלות לשוקולד או אפשר כל מקל/שיפוד מעוצב אחר, שמתאים לי יותר?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא מכירה את המתכון הבסיסי של מולטיקייק
במקל את יכלה לגוון

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא מכירה את המתכון הבסיסי של מולטיקייק
במקל את יכלה לגוון
התכוונתי למתכון הבסיסי שלך לקייקפופס, זה שמובא בקישור הנ"ל. הוא מתאים למולטיקייק? איך מכינים אותו שם?
אני רוצה לחסוף את האפיה והפירור, ופשוט לאפות אותם ככדורים מראש...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
התכוונתי למתכון הבסיסי שלך לקייקפופס, זה שמובא בקישור הנ"ל. הוא מתאים למולטיקייק? איך מכינים אותו שם?
אני רוצה לחסוף את האפיה והפירור, ופשוט לאפות אותם ככדורים מראש...
לקייקפאפס במכשיר צריך שזו תהיה עיסה של עוגה בחושה וכיוצ"ב. לא משהו שמכינים מעוגה שכבר היתה אפויה
המתכון שלי של הדונאטס במולטי יתאים גם לקייקפאפס.
אני לא מצליחה להבין על איזה מתכוונת. לא רואה קישור

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לקייקפאפס במכשיר צריך שזו תהיה עיסה של עוגה בחושה וכיוצ"ב. לא משהו שמכינים מעוגה שכבר היתה אפויה
המתכון שלי של הדונאטס במולטי יתאים גם לקייקפאפס.
אני לא מצליחה להבין על איזה מתכוונת. לא רואה קישור
המתכון של הדונאטס מעולה ואני עושה אותו המון, אבל לקייקפאפס זה נשמע לי לא הכי טעים...
בעצם כל מתכון של עוגת טורט שיש לי, אני יכולה לאפות בתבנית שקעים בתוך המולטיקייק? זה אמור לצאת טוב?
המתכון שלך שהתכוונתי אליו זה זה:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
המתכון של הדונאטס מעולה ואני עושה אותו המון, אבל לקייקפאפס זה נשמע לי לא הכי טעים...
בעצם כל מתכון של עוגת טורט שיש לי, אני יכולה לאפות בתבנית שקעים בתוך המולטיקייק? זה אמור לצאת טוב?
המתכון שלך שהתכוונתי אליו זה זה:
זה משהו אחר.
לא במולטי.
אןפים עוגה שלימה ומפוררים אחר כך

אבל לדעתי כן יצליח גם במולטי - המתכון של העוגה עצמה

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה משהו אחר.
לא במולטי.
אןפים עוגה שלימה ומפוררים אחר כך

אבל לדעתי כן יצליח גם במולטי - המתכון של העוגה עצמה
ממש תודה! וזה חוסך לי עבודה? כי חשוב לי שיצאו עגולים ומושלמים, זה למשלוחי מנות...
ואם כן- לעשות את המתכון הרגיל במולטי, ולדלג על שלב הקפה הנמס, או להוסיף אותו אח"כ? ואיך?
תודה!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ממש תודה! וזה חוסך לי עבודה? כי חשוב לי שיצאו עגולים ומושלמים, זה למשלוחי מנות...
ואם כן- לעשות את המתכון הרגיל במולטי, ולדלג על שלב הקפה הנמס, או להוסיף אותו אח"כ? ואיך?
תודה!!
בלי הקפה.
כדורים מושלמים זה תלוי במכשיר שלך

הלו הלו

משתמש חדש
הי,
חוזרת לעדכן שהכנתי ויצא טעים מאד אם כי הנוגט לא היה מידי מורגש אבל לא היה טעם של קפה
תודה רבה
IMG_8971.JPGIMG_8969.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה