קייס לאורגן קורג pa4x ארוך

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מישהו יודע אם יש להשיג בארץ קייס קשיח לאורגן קורג pa4x ארוך, ואיפה?
אני רוצה קייס שמיועד דוקא לאורגן הזה, במרום אמרו לי שיש להם של קרונוס והוא מתאים גם לpa4x, אני מעדיף לקנות קייס שמיוחד לזה אם יש דבר כזה, מי יודע?

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אתה יכול לקנות דרך אליעזר קליין מההגברה הוא יכול לעשות לך מחיר זול יותר, וגם יש לו מידות מדוייקות כמעט לכל האורגנים. 0527675138

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני אבהיר,
יש קייסים ככה"נ שיכולים להתאים פחות או יותר לאורגן הנ"ל וזה יהיה בסדר,
אני רק רוצה לדעת האם אכן לזה יש קייס ייעודי של קורג כמו שיש להם לאורגנים אחרים או שאין דבר כזה ואני אנסה להתאים לזה משהו.
אני שואל כי במרום מספרים לי כבר שנה שאין להם אבל צריך להגיע משלוח, ויש דבר כזה ושהם יעדכנו אותי כשזה יגיע, ושיש להם של קרונוס וזה מתאים לזה וכו' וכו', לכן אני רוצה לדעת אם זה סתם מריחה ואין דבר כזה, או שיש ובאמת אין בארץ, או שיש ויש גם בארץ וסתם משום מה אין את זה למרום ואפשר להשיג את זה במקום אחר.

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני אבהיר,
יש קייסים ככה"נ שיכולים להתאים פחות או יותר לאורגן הנ"ל וזה יהיה בסדר,
אני רק רוצה לדעת האם אכן לזה יש קייס ייעודי של קורג כמו שיש להם לאורגנים אחרים או שאין דבר כזה ואני אנסה להתאים לזה משהו.
אני שואל כי במרום מספרים לי כבר שנה שאין להם אבל צריך להגיע משלוח, ויש דבר כזה ושהם יעדכנו אותי כשזה יגיע, ושיש להם של קרונוס וזה מתאים לזה וכו' וכו', לכן אני רוצה לדעת אם זה סתם מריחה ואין דבר כזה, או שיש ובאמת אין בארץ, או שיש ויש גם בארץ וסתם משום מה אין את זה למרום ואפשר להשיג את זה במקום אחר.
הבנתי אותך מהתחלה מצויין, וזה לא כ"כ חשוב מה שמרום אומרים לך, יש חברות שמייצרות קייסים כאלו (ארטק, TGM ועוד) אז מה שכתבתי לך הוא שקליין הנ"ל כבר עשה אצלם הרבה מאד הזמנות כאלו לפי מידות מדוייקות. (אני אישית עשיתי דרכו לpa4x הקצר, וזה יושב בול, עם ספוגים וכו').

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הבנתי אותך מהתחלה מצויין, וזה לא כ"כ חשוב מה שמרום אומרים לך, יש חברות שמייצרות קייסים כאלו (ארטק, TGM ועוד) אז מה שכתבתי לך הוא שקליין הנ"ל כבר עשה אצלם הרבה מאד הזמנות כאלו לפי מידות מדוייקות. (אני אישית עשיתי דרכו לpa4x הקצר, וזה יושב בול, עם ספוגים וכו').
הבנתי.
תודה רבה!
אברר אצלו בע"ה.

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ארטק יש להם קייסים מצויינים לpa4..

אולי מעניין אותך גם...