דרוש מידע קייטרינג מצליח מחפש דרך לעבודה קבועה עם מוסד וכדו' - מוכן לתשלום הוגן

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש לי חבר שפתח קייטרינג בירושלים, שב"ה מצליח מאד, במשך השנים הקייטרינג גדל, גם הרמה, כלים, שירותי הפקת אירועים וכו' וכו'.
במשך הזמן ומטבע הדברים המטבח גדל גם הוא, ומכיל כיום ציוד ענק וכשיר להכנת כמויות גדולות מאד של אוכל ברמת גבוהה.
בכדי לשמור על רמת שירות מקסימלית באירועים, ובכדי לשמור על תזרים קבוע לעסק, הוא מעדיף לא להעמיס על מלצרים וכו', ומעוניין בעבודה קבועה עם מוסדות.
כיום הוא גם יכול להציע מחיר תחרותי - עם רמה גבוהה פי כמה מהגדולים בשוק.

אממ'ה:
איך??

מה הצורה להגיע ללקוחות כאלו?
ברור שישנם רבים שצריכים, האם יש "מאכער" שמרכז את התחום?
האם להציע תגמול לאנשים - בהתאם לסגירת עסקה?
האם יש לכם רעיון אחר שיכול לקדם עסק להגיע ללקוחות כאלו?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לפרסם את עצמו במקום שנחשפים אליו מנהלי מוסדות ועמותות בצורה מרוכזת.
איפה בדיוק? לא תוציא ממני... ;)
עם קשר או בלי, חבר שלי - בעל הקייטרינג סיפר לי בעבר שההוא מ"נדרים פלוס" עזר לו בעבר בצורה מעוררת השתאות ושלא ע"מ לקבל פרס...

הרעיון מעולה.
תודה!

נשמח לעוד רעיונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה