קידום ממומן

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מישהו יודע האם יש מושג של קידום ממומן ללא הגבלה של קליקים וכיצד יודעים מה המחיר?
2. מה פרוש הופעות? אני מצרפת 2 צילומי מסך אשמח אם מישהו מכם יוכל להסביר מה מציין הקליקים לעומת הופעות ומה מציינת האות K לאחר מספר ההופעות

קבצים מצורפים

• Screen Shot 2016-03-13 at 1.42.41 PM.png
    Screen Shot 2016-03-13 at 1.42.41 PM.png
    KB 2.7 · צפיות: 0
  • Screen Shot 2016-03-13 at 1.42.28 PM.png
    Screen Shot 2016-03-13 at 1.42.28 PM.png
    KB 2.7 · צפיות: 0

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצטרף

נכתב ע"י גשר המיתרים;2021446:

מישהו התנסה בעבר בזה ויודע בכללי האם האם זה פשוט ללמוד לעשות קידום ממומן?או שצריך בשביל זה בעל מקצוע(כמו אחד שעוסק בקידום אורגני

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה הכוונה להופעות?

חיה.

משתמש מקצוען
הופעות - כמות הפעמים שכתובת האתר שלך הופיעה בחיפוש.
קליק - כמות הפעמים שהצופה בחר להקליק על ה"הופעה" - כתובת האתר שלך שהופיעה מולו בחיפוש.
כמובן שכמות ההופעות עולה בהרבה על כמות ההקלקות היות ולא כל פעם שכתובת האתר מופיעה בחיפוש הצופה בוחר להקליק דווקא לכתובת זו.

avraham1

משתמש צעיר
D I G I T A L
נקודה למחשבה בקידום ממומן
נניח שהשקענו 10 אלף ש"ח בקידום ממומן. ועבור כל קליק שילמנו 10 אגורות. דהיינו נכנסו לאתר 100 אלף גולשים.
צריך לבדוק אם לאחר שהוגלשים הכירו את האתר, הם חזרו אליו. אם כן. הקידום הממומן שוה לאתר זה. אם לא, זה אומר שכאשר יאזל הכסף, גם יאלו הגולשים.
לפי מה שנראה לי לאחר שעשיתי קידום ממומן, גוגל לא מתחייחס לגולשים שנכנסים בעקבות קידום ממומן כגולשים שביקרו. אלא בתנאי שהם חוזרים לאתר.
אם אני טועה אשמח שתתקנו אותי

avraham1

משתמש צעיר
D I G I T A L
דרך אגב- בגוגל אדוורדס יחס ההופעות ביחס לקליקים הוא בערך 2 אחוז. דהיינו על כל 100 חשיפות של המודעה שלך יקליקו עליה שני אנשים. אבל אני חושב שלמפרסם זה ממש לא משנה. העיקר שיגיעו בסוף גולשים שבאמת מתעניינים באתר. ולכן חשוב מאוד לשים מילות מפתח בפרסום שבאמת משקפות את האתר.
למשל באתר קו רבנים מילת מפתח רב קו. היא גרועה כיון שגולש שיגיע לאתר מיד יצא ולא יחזור. כי לא זה מה שהוא חיפש. ותן לחכם ויחכם עוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה