תח"צ קיבלתי מהם 3,000 בלי להתווכח, הדרך היחידה שעוזרת!!!

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען

קבצים מצורפים

• תביעה אגד0000000000.docx
    KB 47.7 · צפיות: 16

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קרה לי מקרה השבוע, חיכתי לאוטבום בינערוני במשך שעה(!) בצומת והוא לא הגיעה....
אז עליתי על אוטבוס אחר והנציגה אמרה לי שבצומת הבאה י ש אוטבוס שמתאים לי בעוד כמה דקות.
בקיצור, האוטבוס המיוחל הגיע, עצר ואמר שהוא לא רשאי לעלות נוסעים.... והאוטבוס הבא שיבוא יעלה אותי, האוטבוס הבא אמר את אותו הדבר והאובוס השלישי לא עצר לי בכלל.
הטלטלתי בארצנו היפה במשך שעות ארוכות והחלפות אוטבוסים בלתי שפוייות בעליל.
מה עושים?
אמרו לי שאני יכולה לתבוע.
מדובר על חברת נתיב אקספרס ואגד.
תודה!!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הוא אמר שהוא לא רשאי לעלות בגלל שהוא אגד והקו הזה של תיב אקספרס. ובאגד אמרו לי שהוא כן עוצר שם...
האם התחנה בה המתנתם רשומה באופן רשמי כתחנת העלאה במסלול הקו אליו המתנתם?
האם האוטובוס שהגיע פעל בקו האמור?

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
האם התחנה בה המתנתם רשומה באופן רשמי כתחנת העלאה במסלול הקו אליו המתנתם?
האם האוטובוס שהגיע פעל בקו האמור?
אין לי מושג, התקשרתי ל*8787 ואמרו לי שהוא אמור לעבור שם...
לא מכירה לא את התחנה ולא את הקו.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אין לי מושג, התקשרתי ל*8787 ואמרו לי שהוא אמור לעבור שם...
לא מכירה לא את התחנה ולא את הקו.
כדי לתבוע את החברה על אי העלאת נוסע אתם חייבים לברר את הפרט הזה לפני כן
על מנת לבדוק האם יש בסיס עובדתי לתביעה
לא שמעתי עדיין על תביעות שהוגשו נגד מוקד *8787

נסו לבדוק במפות גוגל, איפה בוס, או moovit

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
קרה לי מקרה השבוע, חיכתי לאוטבום בינערוני במשך שעה(!) בצומת והוא לא הגיעה....
אז עליתי על אוטבוס אחר והנציגה אמרה לי שבצומת הבאה י ש אוטבוס שמתאים לי בעוד כמה דקות.
בקיצור, האוטבוס המיוחל הגיע, עצר ואמר שהוא לא רשאי לעלות נוסעים.... והאוטבוס הבא שיבוא יעלה אותי, האוטבוס הבא אמר את אותו הדבר והאובוס השלישי לא עצר לי בכלל.
הטלטלתי בארצנו היפה במשך שעות ארוכות והחלפות אוטבוסים בלתי שפוייות בעליל.
מה עושים?
אמרו לי שאני יכולה לתבוע.
מדובר על חברת נתיב אקספרס ואגד.
תודה!!
על האוטובוס שלא הגיע ודאי שאפשר לתבוע
על מה שקרה אחר כך צריך לבדוק יותר מה נכון ומה לא. ובכל זאת כל זה נגרם בגלל האוטובוס הראשון שלא הגיע ובהחלט ניתן לבקש סכום יותר גדול (אפילו אם ב-8787 הטעו אותך, ואפילו אם יתברר שאת הבנת לא נכון כל העיכוב הזה לא היה נגרם לו האוטובוס המקורי שרצית היה מגיע בזמן)

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
@יוסי ב.ק
תיקנתי לפי ההארות וההערות שלך
מה הלאה?

קבצים מצורפים

• מתוקן ללא שם.docx
    KB 20.8 · צפיות: 13

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
על האוטובוס שלא הגיע ודאי שאפשר לתבוע
על מה שקרה אחר כך צריך לבדוק יותר מה נכון ומה לא. ובכל זאת כל זה נגרם בגלל האוטובוס הראשון שלא הגיע ובהחלט ניתן לבקש סכום יותר גדול (אפילו אם ב-8787 הטעו אותך, ואפילו אם יתברר שאת הבנת לא נכון כל העיכוב הזה לא היה נגרם לו האוטובוס המקורי שרצית היה מגיע בזמן)
מה אני עושה בשביל זה?

אבי גל

משתמש חדש
קיבלתי מחבר. נסעתי ביום שישי לפני שבועיים מאלעד לירושלים באוטובוס האחרון, ע"פ הלוח זמנים הוא יוצא בשעה 13:20, לאחר עשר דק' המתנה הגיע אוטובוס מלא, בהתחלה הוא לא פתח דלתות והיה נראה שהוא מדבר עם סדרן אף בסופו של דבר הוא פתח את הדלתות ושעטו אליו המון ממתינים בעיקר כאלו שהיו ללא משפחות ונדחסו פנימה, אני הייתי עם תשע נפשות ופשוט לא היה שייך, נשארנו התחנה יותר מ 30 ממתינים בתקווה שיגיע אוטובוס נוסף, אך הוא לא הגיע התקשרנו לחברה והם אמרו שהם מנשים לעזור "אבל לא מחוייבים ע"פ המכרז להוציא עוד אוטובוסים" ניסינו שוב ושוב ולא קרה כלום, היה מאוד קשה גם להשיג הסעות, בסופו של דבר יצאנו משום כולם פחות או יותר ב15:50 עם רכבים ודרייברים, הגשתי תלונה למשרד התחבורה ולמטרופלין והם חזרו אלי מייד וטוענים בתוקף שהם לא מחויבים להעמיד אוטובוס נוסף
שאלתי האם זה נכון? והאם יש לי מה לתבוע פה?
תודה מראש

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
שאלתי האם זה נכון? והאם יש לי מה לתבוע פה?
זה ממש לא נכון
תקנות התעבורה תקנה 399א
399. (א) בעל רשיון קו יפעיל את השירות שעליו ניתן לו הרשיון באורח תקין, סדיר ורצוף, בצורה המבטיחה נסיעה נוחה ויעילה בהתחשב בצרכי הציבור.

על פי חוק 'נוהל מגבלת נוסעים בעמידה באוטובוסים בינעירוניים', במידה ואין נסיעה נוספת ב-30 הדקות הקרובות הם חייבים להוציא אוטובוס חילופי

1704378183905.png

קבצים מצורפים

• procedure_for_restricting_passengers_when_standing_on_long_distance_buses.pdf
    KB 187.2 · צפיות: 20

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה