שיתוף - לביקורת קטע אסוציאטיבי: שטף סלש ברברת סלש לעיונכם

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חדשה פה. עד שאחליט מי ראוי להחשף ראשון... אז מתחילה ודי.
אנא! לא לרחם! הסירו כפפות, רדו לקטנות, תנו ביקורת. האירו והעירו ככל העולה על רוחכם הטובה.
בשביל זה אני פה. תודה מראש.

1.

מעשה בחתולה גינגית מאד, מה זה גינגית מאד? איך נהיים גינגית מאד? רגע אני חושבת על זה בעצמי.

רק בינתיים עד שאני אבין, או שהאסימון יפול או אולי תפוח? נראה לי שאני מעדיפה כי מה אני אעשה היום עם אסימון? וזה לא שאני אוכל להראות אותו לנכדים כי נו... שילכו למוזיאון ויראו הכל ביחד.
זה לא חלק מההיסטוריה שלי, ואת ההיסטוריה של הסבתא-רבתא שווה אמא שלי, מילא אם קיבלתי בירושה, אבל אם סתם נפל לי אסימון? מנין? ואם כבר נופל משמיים עדיף משהו יותר מעניין או משמעותי. או לפחות שווה ערך? לא בעצם עדיף שלא, עיין ערך רבי א. לא זוכרת שם, אבל זה לא התחיל בא?

בכל אופן, התנא ואשתו וה-רגל_של_זהב. אז מהרגל והנפל התחלנו מבינתיים אחר, שימו לב להבדל החשוב בין גינגית במקפ'ים לגיניגית בלי מקפים.
בין גינגי כמו גימייל וגינגי כמו גוגל. שה' ישמור ויציל.

האמת בימינו השמור והצו"ל אוחזים בגימייל, השאר בוואצאפ,
לא כמו וולדמורט אלא כמו וויזלי וווווווווווווווויזלי או -דבליו -שיהיה ברור.

ברור כמו אורז בוואקום, מילא האורז שמיימי או מימי אימי לא חושבת שמישהו ראה בו נגע ומחלה כלשהם, זה לא אכפת לי לברור. אבל מישהו יודע איך בוררים קינואה או קוואקר? בררר.
בכל מקרה אם אתם יודעים אולי כדאי שתפיצו כי יש פה קילו שמישהו קנה בטעות.

אגב ההפצה באמת כדאי שפשוט יהיה אתר של הוראות בדיקת המזון מתולעים עם כל התמונות של הרב ויא, אולי יש פה מישהי מהנדסאים שנה א שרוצה את זה לפרויקט בווב?

ומהטעות- לא נורא, טעות לעולם חוזרת. אל תדאגו ואל תתעכבו על זה, תתמקדו במה שעושה לכם טוב ותמשיכו להתקדם הלאה. זה לא אופנה ניו אייג'ית אלא מהספר הנהדר שהוציא מאירשמחה שטיין שה' יברך אותו, על שיחות עם הרב שלמה הופמן, סבא של כל ההופמנים שלנו, בדיוק, והוא מביא מקורות קדומים ביותר. מצוטט. אפשר לבדוק.

שוב לבדוק. מהאוכל אני נהיית רעבה. לא באמת רעבה סתם תעסוקה ללסת בעתות שעמום, או שאולי זו הנטיה הנשית למולטיטאסקינג? אין לי כוח להתחיל עם הפמיניסטיות כרגע אז אני לא מתחילה אתכן שמעתן.ם ?!?!? שמעתןןןןן. אתןן. ! תעברנה הלאה.

הלאה הלאה להמשיך ללכת כל הדרך משהו. שירים של ארצישראל בטח יש משואים בסגנון.

זאתי יש לה סגנון, זה טוב או רע? תלוי. תלוי המן. עץ גבוה חמישים אמה.

המן הרס את הבית שלו בשביל העץ, חבל. 50 אמה זה 25מטר, נשמע לי לא רע. מוכנה לנסות.

אין אין הכל ניסיונות שה' ישמור ויציל. את החציל. ברוטב מיונז.

מה פתאום מיונז מאיפה הוא הגיע חצילים קולים בתנור אם לא רוצים ללכלך את הגז, או שמכינים מוסקה, או קוביות עם בטטה, אבל בכל מקרה גם אם לא הגרסה הקלאסית עם הטחינה על החצי שלא באמת אפשר להוציא את בשרו עם הכפיות פלסטיק הלבנות חדפעמי פלסטיקשמסטיק של וולף, לא מגישים אותו עם מיונז.

העיקר הגפילטעפיש של אמא משהו משהו, במיוחד כשהוא טרי ובמיוחד עם המיונז של דודה יודית, איך היא עושה את זה-
עם המעבד מזון של בראון, ביצה חיה ובקבוק שמן כבר לא קבר רחל אל תגלו לסבא, זה יוצא לה משהו משהו יום אחד נלך ללמוד. נבוא עם המגימיקס בלעז שלנו ונלמד. שלא יוציאו עלינו לעזים למיניהן.
בעצם המעבדמזוןבראון הוא של כל השנה מי יודע מה יש בפסח.

ואיך נשכח את החריין. אוהו. אמרת פסח אמרת חריין, חזרת, לבן ואדום, לבן וכחול, תוצרת כחול לבן. כחול ולבן נהנהנ כחול ולבן, יש כזה שיר

כל הזכויות שמורות טלח
טרי לילי חהחהח.

**כל הזכויות שמורות טלח.*** (מה זה טלח?)

נערך לאחרונה ב:

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
ברוכה הבאה :)
התחלתי לקרוא כי זה נראה טוב ועצרתי כי זה גוש טקסט אחד ענק...
אז מכיוון שאפשר עוד לערוך ממליצה לך בחום לחלק לפסקאות כדי שיהיה נוח יותר גם לקרוא וגם לתת ביקורת על התוכן...

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ברוכה הבאה :)
התחלתי לקרוא כי זה נראה טוב ועצרתי כי זה גוש טקסט אחד ענק...
אז מכיוון שאפשר עוד לערוך ממליצה לך בחום לחלק לפסקאות כדי שיהיה נוח יותר גם לקרוא וגם לתת ביקורת על התוכן...
תודה. :):)
שמתי לב לזה.
אבל אני לא יודעת איך לחלק כי אין פסקאות- זה באמת גוש טקסט ענק.
מה ממליצה?

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
תנסי לחלק לך את זה בראש למשפטים ארוכים. נכון שזה רעיון אחרי רעיון אחרי רעיון... אסוציאציות מקוריות ממש יש לציין :) אבל כן כדאי לחלק לאזורים 'לפי העין' אחרת קשה מידי לקרוא.
לדוג':
מעשה בחתולה גינגית מאד, מה זה גינגית מאד? איך נהיים גינגית מאד? רגע אני חושבת על זה בעצמי. רק בינתיים עד שאני אבין או שהאסימון יפול או אולי תפוח? נראה לי שאני מעדיפה כי מה אני אעשה היום עם אסימון? וזה לא שאני אוכל להראות אותו לנכדים כי נו... שילכו למוזיאון ויראו הכל ביחד.

זה לא חלק מההיסטוריה שלי, ואת ההיסטוריה של הסבתא-רבתא שווה אמא שלי, מילא אם קיבלתי בירושה, אבל אם סתם נפל לי אסימון? מנין? ואם כבר נופל משמיים עדיף משהו יותר מעניין או משמעותי. או לפחות שווה ערך? לא בעצם עדיף שלא עיין ערך רבי א. לא זוכרת שם אבל זה לא התחיל בא?

בכל אופן, התנא ואשתו וה-רגל_של_זהב. אז מהרגל והנפל התחלנו מבינתיים אחר, שימו לב להבדל החשוב בין גינגית במקפ'ים לגיניגית בלי מקפים. בין גינגי כמו גימייל וגינגי כמו גוגל. שה' ישמור ויציל.

נערך לאחרונה ב:

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
טעות – לעולם חוֹזֵרראשי תיבות: טל"ח) הוא ביטוי שמשמעותו היא כי במקרה של טעות, רשאי השוגה לחזור בו מטעותו בכל שָלָב. מקובל לציין 'טל"ח' (ובהשפעת האנגלית 'ט.ל.ח.'; כתיב זה שגוי ואינו תואם את כללי האקדמיה ללשון) בשוליהם של מחירונים, דפי חשבון ומסמכים עסקיים דומים, כדי להבהיר שטעות שנפלה בהם בתום לב לא תחייב את הטועה. לביטוי זה משמעות חוזית, משום שהצגת מחירון או הגשת חשבון הן חלק מהמהלכים הכרוכים בכריתת חוזה ובמימושו, כך שטעות עלולה להפוך למחייבת ללא הסתייגות זו. השימוש בביטוי על גבי חשבונות בישראל הוא בעקבות הביטוי באנגלית, המשמש בעיקר בבריטניה ובאירלנד, Errors and Omissions Excepted שנכתבות בקיצור E&OE.

בהשאלה משמש הביטוי המשובש במכוון "טעות לעולם חוזרת" כדי להנהיג מידת הבנה וסלחנות כלפי טעויות, משום שהן כביכול חלק בלתי נפרד מהחיים ועל כן נסלחות. (ויקיפדיה)

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אומרים פה שטלח
זו רשות לטעויות
שמחה מאד כל כך
עם PERMISSION לשטויות

יש אֶתַּ'יַמים האלו, שהלשון בנסיגה
ורק רוצה לשטוף במקלדת נהיגה
בלי לחשוב הרבה, בטח בלי לְצנזר
מילות חצר אחורית, יוצאות לִתְּאַוְורֵר

הנני כאן.
חובקת ת'שגיאות, מקשקשת בחדווה
ככה ואני, כמו שאני, באהבה.

חנשכוייח על מרץ, על רוח והַש.
לא מכירה אך מוסרת לך דש.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עכשיו שיצרת מרווחים אפשר לקרוא
ת'שטויות שכתבת,
אהבתי ת'קטע האסוציאטיבי,
מכיוון שבו לא ניתן לטעות,
הוא חופשי מטבעו,
ראיתי שהקפדת לכתוב עם שגיאות כתיב
כדי להדגיש את רוח החצר האחורית,
שם יש חתולות שמקשקשות בזנב
זנב של הערינג לכבוד שלשסידס,
וחזרנו לידיד נפש מתאים לי עכשיו
בל"ג.

אבן דרך

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
ברוכה הבאה!

אישית, נהניתי לקרוא. יש לך את זה בכתיבה קולחת(:
שטף הכתיבה סוחף ומעניין. לענ"ד בקטע הספציפי הזה כן כדאי להשאיר את הטקסט כמו שהוא ולא לחלק לפסקאות, בין השאר כי 'גוש טקסט קולח' זה אחד המאפיינים של כתיבה אסוציאטיבית זורמת מהסוג הזה, ואם מחלקים את גוש הטקסט הנ"ל לפסקאות - המוח קצת 'נתקע' בין פסקה לפסקה, וזה קצת מפריע לשטף.
אבל, מדובר בטעם אישי שלי, אז נא לקחת בערבון המתאים.

אה, וזה נראה מעולה כתרגיל כתיבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה