דרוש מידע קו טלפון בזק. לא מבין בזה כלום. אפשר הסבר ?

ורחוק

משתמש רשום
שלום רב,
אנחנו כעת עוברים דירה, ועד עתה לא היה לנו קו טלפון וכעת אנו מעוניינים שיהיה.

מבדיקה קצרה אני רואה של"בזק" ישנם מסלולים עם תשלום חודשי לקו טלפון כאשר הוא מוגבל ל100 או 300 דקות. יותר מזה, מתחיל תעריף שונה.

מישהו יכול לעשות לי סדר בדברים ? האם אין קו ללא הגבלה ? האם יש חברות אחרות ? וכו' וכ'ו. אני ממש לא מבין בזה
[האם יש עדיפות לקחת קו טלפון + תשתית אינטרנט]

מחילה על כל השאלות ותודה מראש על העזרה

בונה אתרים

משתמש פעיל
שלום רב,
אנחנו כעת עוברים דירה, ועד עתה לא היה לנו קו טלפון וכעת אנו מעוניינים שיהיה.

מבדיקה קצרה אני רואה של"בזק" ישנם מסלולים עם תשלום חודשי לקו טלפון כאשר הוא מוגבל ל100 או 300 דקות. יותר מזה, מתחיל תעריף שונה.

מישהו יכול לעשות לי סדר בדברים ? האם אין קו ללא הגבלה ? האם יש חברות אחרות ? וכו' וכ'ו. אני ממש לא מבין בזה
[האם יש עדיפות לקחת קו טלפון + תשתית אינטרנט]

מחילה על כל השאלות ותודה מראש על העזרה

הכי משתלם 019 אינטרנט עם נטוויזן לקו טלפון ללא הגבלה נעל גבי הרשת
ס"ה 108 שח

ורחוק

משתמש רשום
תודה על התגובה

שכחתי רק לומר, שאני חייב שהתשתית תהיה בזק , מכיוון שאני בנטפרי

אחת צפונית

משתמש מקצוען
לנו יש בזק
יש להם מסלול של 1500 דק ב90 שח והם לא מציעים אותו. צריך לבקש....

A052

משתמש סופר מקצוען
בבזק אין ללא הגבלה. הכי הרבה דק' וזול כפי שכתבו זה 1500 ב90 ש"ח לא כולל תא קולי ושיחה מזוהה.
[כל החבילות בבזק מפוקחות ע"י משרד התקשורת, שלא מתיר לבזק שהיא מונופול לעשות מחירים תחרותיים מדי כדי לא לגרום לשאר החברות שלא מתחרות באיכות הקו של בזק לפשוט את הרגל]
שכחתי רק לומר, שאני חייב שהתשתית תהיה בזק , מכיוון שאני בנטפרי
אז למה לכם לקחת קו לשיחות מבזק ברגע שיש לכם אינטרנט אתם יכולים לקחת גם קו טלפון אינטרנטי כגון בנטוי'זן בעלות 35 ש"ח לחבילה של 3500 דק' (מוגדרת "ללא הגבלה").
פונים לנטוויז'ן ומבקשים קו טלפון בלבד (ללא אינטרנט!) ומקבלים מהם ראוטר עם קו הטלפון, בנוסף פונים לחברת אינטרנט שעובדת עם נטפרי ומקבלים שם משתמש וסיסמה אותם מגדירים בתוך הראוטר של נטוויז'ן ואז יש לכם אינטרנט נטפרי.

ורחוק

משתמש רשום
תודה על התגובות. לא הכרתי אופציות כאלה

רק אני לא אוהב שמסובך מדי. דהיינו מתפזר לכמה חברות שונות. אבל אחשוב על זה
מה זה אומר קו טלפון אינטרנטי ? עדיין זה יהיה עם מכשיר טלפון ביתי ? ופשוט מתחבר לראוטר במקום לנקודת בזק שבקיר ?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קו טלפון אינ
תודה על התגובות. לא הכרתי אופציות כאלה

רק אני לא אוהב שמסובך מדי. דהיינו מתפזר לכמה חברות שונות. אבל אחשוב על זה
מה זה אומר קו טלפון אינטרנטי ? עדיין זה יהיה עם מכשיר טלפון ביתי ? ופשוט מתחבר לראוטר במקום לנקודת בזק שבקיר ?
קו אינטרנטי הוא קו באיכות נמוכה יותר זה עובד על טכנולוגייה אחרת ובד"כ יש קטיעות או תקלות הרבה מעבר לקו בזק

A052

משתמש סופר מקצוען
נכון מאד.
קו אינטרנטי הוא קו באיכות נמוכה יותר זה עובד על טכנולוגייה אחרת ובד"כ יש קטיעות או תקלות הרבה מעבר לקו בזק
אני מכיר משרד שעבד הרבה שנים עם כמה קוי נטוויז'ן ללא תקלות מיוחדות (מלבד הצורך הנדיר בכיבוי והדלקה של הראוטר). ולדעתי ההפרש בעלויות לא מצדיק את הסיכון הנמוך, למרות שייתכן שזה תלוי באיזורים לפי איכות הקו של בזק (חברת התשתית) באותו איזור.

ורחוק

משתמש רשום
תודה רבה. נשמע שזה יעזור לי מאד
לדעת שאין קו ללא הגבלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה