דרוש מידע קורסים לתסרוקות ומקצועות השיער

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני אישית למדתי אצל בת דודה שלי היא גרה בבני ברק אשה צעירה מאוד מאוד נחמדה מעבירה את השיעור באופן נורא מעשי בלי סתם דיבורים הפלוס שזה באופן פרטי (ששם הספקתי וקלטתי יותר מאשר שתי קורסים שהיו לי בקבוצה)וממש לא לוקחת יקר אין עליה פשוט מהממת המספר טלפון שלה זה 0534122114 לדעתי כדי לך לברר אצלה ישיר

נערך לאחרונה ב:

מלכה לב

משתמש רשום
אני אישית למדתי אצל בת דודה שלי היא גרה בבני ברק אשה צעירה מאוד מאוד נחמדה מעבירה את השיעור באופן נורא מעשי בלי סתם דיבורים הפלוס שזה באופן פרטי (ששם הספקתי וקלטתי יותר מאשר שתי קורסים שהיו לי בקבוצה)וממש לא לוקחת יקר אין עליה פשוט מהממת המספר טלפון שלה זה 0534122114 לדעתי כדי לך לברר אצלה ישיר
למדת אצלה לבד? אחד על אחד?

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן אחד על אחד מוברשים,קליעות,אסוף,פיסול חלק עם שיטות יוחדיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה