קורונה קורנים מאושר :)

מצב
הנושא נעול.

@qwerty

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הבדיחה המצחיקה ביותר: (כמעט...)
2020-03-18 (2)_LI.jpg

מאיר בר דיין

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מצמרר!!!

*
שימו לב לקטע המדהים הבא:

בישעיהו כ''ו מופיע הפסוק
לֵךְ עַמִּי בֹּא בַחֲדָרֶיךָ וּסְגֹר דְּלָתְךָ בַּעֲדֶךָ חֲבִי כִמְעַט רֶגַע עַד יַעֲבָר זָעַם.

שימו לב לפירוש הרלב''ד על הפסוק *לפני 1400 שנה*
_(ההערות בכתב נטוי בסוגריים הן שלי)_

"בעקבתא דמשיחא בערב הפסח אין מלך בישראל _(באמת אין ממשלה)_ ויוצא הנגע מארץ אשכנז _(הנגיף התחיל בסין)_ והוא מספירת כתר _(קורונה זה כתר בלועזית!)_ ויוצא ומכה בצריהן של ישראל ומלכי פרס ומדי נופלים תחתיהן _(פורסם בתקשורת שהרבה מהממשלה האיראנית מתו מקורונה)_ ויד ה' מכה את המינים _(בגלל הצנזורה לא כתבו הנוצרים. הכוונה לותיקן שנמצא באיטליה)_ וישראל יושבים בבתיהם ומנפיצים הודעות פייק בווצאפ אנשים תתעוררו על החיים שלכם הרלב''ד זה בכלל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים חלאס לבלבל תמח עם הנפצות, אני מבין שקשה בבידוד אבל בחייאת.

*⚫

מדהים!!!! שתפו שיגיע לכמה שיותר אנשים!!! ⚫

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצמרר!!!

*
שימו לב לקטע המדהים הבא:

בישעיהו כ''ו מופיע הפסוק
לֵךְ עַמִּי בֹּא בַחֲדָרֶיךָ וּסְגֹר דְּלָתְךָ בַּעֲדֶךָ חֲבִי כִמְעַט רֶגַע עַד יַעֲבָר זָעַם.

שימו לב לפירוש הרלב''ד על הפסוק *לפני 1400 שנה*
_(ההערות בכתב נטוי בסוגריים הן שלי)_

"בעקבתא דמשיחא בערב הפסח אין מלך בישראל _(באמת אין ממשלה)_ ויוצא הנגע מארץ אשכנז _(הנגיף התחיל בסין)_ והוא מספירת כתר _(קורונה זה כתר בלועזית!)_ ויוצא ומכה בצריהן של ישראל ומלכי פרס ומדי נופלים תחתיהן _(פורסם בתקשורת שהרבה מהממשלה האיראנית מתו מקורונה)_ ויד ה' מכה את המינים _(בגלל הצנזורה לא כתבו הנוצרים. הכוונה לותיקן שנמצא באיטליה)_ וישראל יושבים בבתיהם ומנפיצים הודעות פייק בווצאפ אנשים תתעוררו על החיים שלכם הרלב''ד זה בכלל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים חלאס לבלבל תמח עם הנפצות, אני מבין שקשה בבידוד אבל בחייאת.

*⚫

מדהים!!!! שתפו שיגיע לכמה שיותר אנשים!!! ⚫
במייל הובא לעיין בפירוש הרד''ק שם - מפחיד.
הפסוק מדבר על מלחמת גוג ומגוג, שצריך לסגור את הדלת :(
ומציין שם שמות מדינות.

כשבעלי יחזור - אביא את כל המקור.

מאיר בר דיין

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
במייל הובא לעיין בפירוש הרד''ק שם - מפחיד.
הפסוק מדבר על מלחמת גוג ומגוג, שצריך לסגור את הדלת :(
ומציין שם שמות מדינות.

כשבעלי יחזור - אביא את כל המקור.
תודה על ההפניה!
להלן דברי הרד"ק שם במקום!!!
1584557626236.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה