קורונה קורונה 4

מצב
הנושא נעול.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אני לבד יודע על חסידות צאנז וסלונים שלא הורו לסגור את הת"ת והישיבות, מאמין שיש עוד לא מעט אדמורים ורבנים. וגם אם הגר"ח קנייבסקי והגר"ש אלדשטיין בדעה יחידה בענין איזה חוצפה זו לזלזל בהם. אני פשוט מזועזע שההודעה של שמחו עדיין מופיעה ולא נמחקה על אתר, כנראה שהמנהלים עוד לא ראו זא. רק אדגיש שאני חסיד ולא ליטאי אך מכבד מאד את דעתם של גדולי ישראל אחרים

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מה לגבי מחר? נתניהו אמור גם היום לדבר בערב ולהעביר דברים חדשים?

ADHD

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני פונה אליכם מנהלי אתר "פרוג" היקרים.
אני מאמין שבשם ניקים נוספים.
לחסום לאלתר את המשתמש @שמחו אשר הביע דברי זלזול חמורים בגדולי ישראל.
תנו לנו בבקשה סיבה להמשיך להאמין בגבולות שאתם מציבים פה.
@ניהול האתר @מרשמלו @לללי

מנגנת

משתמש מקצוען
16:00 > באזור המרכז אותרו עוד 2 גברים בשנות העשרים והשלושים לחייהם שנדבקו בקורונה מחולה לא ידוע.
מישהו יודע איך הם אובחנו?
הבנתי שלא מבצעים בדיקת קורונה לאנשים שאין חשד ברור להדבקות
גם אם יש להם תסמינים
אשמח אם תתקנו אותי, אני דואגת למישהי עם תסמינים משמעותיים שאפילו לא חושבים לעשות לה את הבדיקה.

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
רה"מ מדבר היום גם בשמונה וחצי? אולי יודיע על הסגר? מישהו יודע משהו בעניין? כפי שחששו אתמול שזה מה שיאמר היום?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה