קורונה ועבודה

• פותח הנושא trew
  • פורסם בתאריך

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
קורונה כבר לא מעט זמן, איך החברה בה אתם עובדים מתמודדת עם האתגר?

האם עובדים מהבית, ואם כן כמה ימים בשבוע?

לאלו שעובדים מהבית האם אתם מרגישים יעילים, פגישות זום מצליחות להשיג את המטרה שלהם?

איך זה בכלל עובד

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אין כמו הענף שלנו לעבודה מהבית.
כשהמשבר היה נחלתם של הסינים נחשפתי לנתון לפיו 91% מחברות ההייטק ערוכות לעבודה מהבית.
אישית, בחצי השנה הראשונה עבדתי מהבית משרה מלאה.
היה יעיל ברמה שהפתיעה אותי, למרות שהייתי רגילה להשלים שעות מהבית.
בתקופה האחרונה אני מובילה פרויקט לחוץ מאוד מבחינת לו״ז אז הבוס העדיף שזה יתנהל מהמשרד.
(אני מסכימה איתו לגבי המקרה הספציפי הזה.)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אצלנו עובדים מהבית מתחילת קורונה
התפוקה עלתה
נסיעות ירדו
התקשורת דרך סלאק וזום הרבה יותר עניינית ויעילה.
אולי למישהו חסר ההוואי החברתי. לא לי. מעדיף את ההוואי של משפחתי.

C

משתמש מקצוען
אצלנו עובדים מהבית כל הזמן. מי שרוצה יכול להגיע מדי פעם לעבודה. היעילות עלתה בהרבה, אין את ההסחות דעת שכל הזמן קרו במקום העבודה. ואין נסיעות! חוסך לי שעה וחצי מדי יום...
וישיבות וירטואליות הרבה יותר תועלתיות מישיבות פנים אל פנים:
א. אם חלק מהישיבה לא רלוונטי עבורי אני יכולה פשוט להמשיך לפתח במחשב, ולא צריכה לבזבז את זמני רק בגלל שלא נעים לקום ולצאת באמצע הישיבה.
ב. לא מבזבזים את הרבע שעה הראשונה שמחכים תמיד עד שכל האנשים מתאספים.
ג. אין את כל ההוואי החברתי של מפגש פנים אל פנים. חוסך הרבה זמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה