קורג ימהה או רולנד

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בקישור הזה תמצא pa600 חדש ב3550, אם אתה כבר קונה מקצבים ודגימות עדיף ללכת על משהו מסודר,
הדגימות והמקצבים שהציעו לי בחנות זה חינם - לא בתשלום, המחיר הנ"ל זה רק לאורגן

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עדיף ללכת על משהו מסודר, כמו עדי נתנאלי, אני מאמין שב2000 ₪ הוא בהחלט יתן לך חומר שווה ומסודר.
מה זה נקרא "מסודר" אם אני מכניס מקצבים מה שהעלו פה בפרוג אז זה לא יהיה לי מסודר ?

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כן. אבל אתה גם יכול להוריד אותה מכאן. http://www.korg.com/us/products/synthesizers/pa4x/v2.php
יש בעיה, שאת המקצבים והצלילים החדשים הם שמו במקום של המשתמש (UZER), ומי שיש לו שם חומר זה יבוא במקום.
מה שצריך לעשות זה - לפני השדרוג - לגבות את כל החומר. אח"כ לשדרג, ואז לגבות את החומר החדש של החברה, ואז להתקין את החומר שלך חזרה מהגיבוי, ואח"כ להביא את הדברים החדשים של החברה - לא לספרית המשתמש - אלא לייבא אותם מהגיבוי שעשית- לספריית הדיירקט.
למה לא למחוק לגמרי את המקצבים של האורגנית? בחיים לא עשיתי בהם שימוש...

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לפי התמונה זה נראה אורגן לבמות, לא ?
משהו שצריך לחבר אליו רמקולים חיצוניים כי לפי התמונה זה נראה שאין לו רמקולים פנימיים
גם לי אין רמקולים באורגן ואני מסתדר (אני אישית משתמש בזוג מוניטורים אולפניים, אבל אפשר גם לחבר למערכת סטריאו ביתית).
אם זה מה שמפריע אז חפש את קטרון SD5 עם רמקולים. (הSD1 יותר טוב, אבל ההבדל לא גדול)
ketron-sd5-hd-18267.jpg

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הדגימות והמקצבים שהציעו לי בחנות זה חינם - לא בתשלום, המחיר הנ"ל זה רק לאורגן
מה זה נקרא "מסודר" אם אני מכניס מקצבים מה שהעלו פה בפרוג אז זה לא יהיה לי מסודר ?

אני לא יודע לגבי החנות הספציפית שאתה מדבר עליו, אבל מניסיון שלי, החנות קיבלתי מערבולות של מקצבים וסאונדים בלי שום סדר וקטגוריה, ובעיקר שכל מקצב עם ווליום שונה - ובמקצב עצמו המיקסים לא טובים, וכמו"כ הדגימות.
הסיבה לזה משום שהמקצבים שהם נותנים זה ליקוט מכל מיני אנשים ומכל מיני הורדות באינטרנט ומכל מיני דגמי קלידים שונים, אותו הדבר לגבי המקצבים שיש בפורום הזה.
אם אתה לא רוצה להשקיע עשרות שעות (בלי גוזמא) בלעבור על החומר שנתנו לך חינם או שהורדת חינם אז כדאי לך לקנות ממישהו שעשה את כל העבודה.

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
למה א"כ כולם התקדמו?
אני לא אומר שהוא לא קצת מיושן, אין לו מסך צבעוני או מגע, כמות אדירה של זיכרון ושכלולים וכו' והמבחר צלילים ומקצבים שלו הרבה יותר קטן.
אבל צריך לזכור שאנחנו קודם כל רוצה לעשות מוזיקה, שתישמע מאד טוב, וזה מה שחשוב. פחות חשוב הצבעוניות והמגע וכו'.
לכלי הזה יש סאונד מדהים, ובניגוד לקורג - הוא לא צריך כמעט שום עריכה ומיקס - הוא נשמע פצצה גם ככה.
הוא עדיין יותר טוב מקורג, וקל וחומר מימהה - באיכות ועצמת הסאונד הכללית.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש גם כמה כינורות.

עמירן

משתמש חדש
יש לי תחושה שיש העדפה לקורג על פני הימהה