קופת חולים

רמיזא

משתמש מקצוען
אני במכבי (לא מהאזור), מציע לכם לא להתקרב אליהם, הכל מלא ביוקרטיה, אפילו לדבר עם המזכירה בדלפק צריך תור, בית מרקחת עם מחירים בשמיים, אתר זוועה מלא בעיות, בית החולים אסותא אשדוד שלהם על כל הזוועות ששומעים משם, ועוד ועוד ועוד.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אני במכבי (לא מהאזור), מציע לכם לא להתקרב אליהם, הכל מלא ביוקרטיה, אפילו לדבר עם המזכירה בדלפק צריך תור, בית מרקחת עם מחירים בשמיים, אתר זוועה מלא בעיות, בית החולים אסותא אשדוד שלהם על כל הזוועות ששומעים משם, ועוד ועוד ועוד.
אני במכבי מרוצה מאוד.
ניסיתי קופות אחרות וחזרתי למכבי.
יצא לי להיות כמה פעמים לצערי באסותא אשדוד - בית חולים מצויין.
בכל הפעמים הייתי מרוצה.

רמיזא

משתמש מקצוען
אני במכבי מרוצה מאוד.
ניסיתי קופות אחרות וחזרתי למכבי.
יצא לי להיות כמה פעמים לצערי באסותא אשדוד - בית חולים מצויין.
בכל הפעמים הייתי מרוצה.
מה יותר טוב במכבי מקופות אחרות ? בית החולים אסותא הייתם מרוצים ברוך ה', האם שמעתם על אנשים אחרים שלא היו מרוצים שם ?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מרוצה ממאוחדת ברמות א'
(לא יודעת זמינות של רופאות נשים)

A F

משתמש מקצוען
למה לסבול?! כ"כ פשוט לעבור היום.....

elrivka

משתמש פעיל
אני במכבי וגרה ברמות. מרוצה בהחלט! אבל הבנתי מאיזה עסקן רפואי שבירושלים מאוחדת הכי חזקה...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
האמת שאין לי מושג.
בדיוק דיברתי עכשיו עם חברה שגרה ברמות כבר כמה שנים ואמרה לי שעברה עכשיו למכבי כי במאוחדת לא הייתה מאד מרוצה
שומעים את זה לאחרונה יותר ויותר. לכן שאלתי.
המונופול שלה מתמוסס, להערכתי. גם מבחינת זמינות רפואית בירושלים (אין לי מושג מה בשאר חלקי הארץ) זה כבר לא מה שהיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה