קונצרטו לפסנתר מאת ביבי נתניהו....

מצב
הנושא נעול.

קול הניגון מ.ה

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
כאילו....פשוט חיברו הקלטה שלו+ מנגינה
לא ערכו כלום בהקלטה עצמה. צדקתי?
מה פתאום? זה נראה כמו איזו תכנה שע"פ האקורדים שמנגנים הפס קול גם מושמע כך... משהו באזור, ברור שאדון נתניהו לא זמרר כך...

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה פתאום? זה נראה כמו איזו תכנה שע"פ האקורדים שמנגנים הפס קול גם מושמע כך... משהו באזור, ברור שאדון נתניהו לא זמרר כך...
דווקא האזנתי כזה עם סינון טבעי של המנגינה ולפי דעתי הוא מדבר רגיל, המנגינה רק נותנת אפקט...

קול הניגון מ.ה

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
דווקא האזנתי כזה עם סינון טבעי של המנגינה ולפי דעתי הוא מדבר רגיל, המנגינה רק נותנת אפקט...
חח!! צודקת!, עכשיו שמעתי שוב ונסיתי להתנתק מלווי הפסנתר, ובאמת נשמע כמו הדבור המקורישלו, רק שמשהו יצירתי במיוחד, עשה מזה כמעט לחן!!, אליפות!!

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חח!! צודקת!, עכשיו שמעתי שוב ונסיתי להתנתק מלווי הפסנתר, ובאמת נשמע כמו הדבור המקורישלו, רק שמשהו יצירתי במיוחד, עשה מזה כמעט לחן!!, אליפות!!
אני האלופה...שהצלחתי לאחוז את זה!!
סתאאאאם גם הוא...

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא בטוח שהוא היה מצליח לעשות את זה עם מישהו אחר, נתניהו פשוט נואם מצויין ומנגן את הדיבור שלו בכוונה תחילה.
הוא עשה את זה כבר לעוד 2 אנשים (לא זוכר מי הם)

טראמפ

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
אם היה לי אותם.. אפילו לא שמעתי אותם, רק שמעתי שהוא אמר את זה לטוקר.

עריכה: נסו את אלו (לא פתוח אצלי)
מישהו יכול להעלות לכאן??

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה