דרוש מידע קונים מחו"ל בגדי גברים? תעזרו לי בבקשה!

israel0548455

משתמש רשום
אני שנים חולם להזמין מחו"ל בגדים (הסוודרים שלהם מטריפים אותי) ואף פעם לא מצליח לקלוע עם המידות, מישהו יכול להסביר לי אחת ולתמיד גבר שלובש חולצה נגיד אואה מידה 16.5 (רנואר 2 XL ) וחליפה מידה 56, איך ממירים את זה למידות שלהם? כ"כ הרבה נתונים אין לי מושג איך למדוד..
ובבקשה אל תתחילו להסביר לי למדוד חזה וכו' כי ניסיתי כמה פעמים ולא הצלחתי, אלא אם יש מישהו בערך במידה הזו ומזמין מחו"ל ויכול להגיד לי איזו מידה זו?
תודה מראש!!!

soundwave

משתמש צעיר
קצת קשה , כי לפי הגובה אתה אמור להזמין מידה L
ולפי המשקל....זה גבולי ...
המדידות הן די פשוטות זה לקחת מטר ולמדוד את עצמך כדי שיהיה הכי מדויק ....
הבחירה היא בין L ל XL במקרה הספציפי הזה.
בכל אופן , אם אתה לא בעניין של מדידות , אני במקומך מהנתונים שהבאת לי , הייתי מזמין L. (לשיקולך)

israel0548455

משתמש רשום
קצת קשה , כי לפי הגובה אתה אמור להזמין מידה L
ולפי המשקל....זה גבולי ...
המדידות הן די פשוטות זה לקחת מטר ולמדוד את עצמך כדי שיהיה הכי מדויק ....
הבחירה היא בין L ל XL במקרה הספציפי הזה.
בכל אופן , אם אתה לא בעניין של מדידות , אני במקומך מהנתונים שהבאת לי , הייתי מזמין L. (לשיקולך)
תודה רבה!
הזמנתי, נקווה של יהיה טעות, מקסימום... מטעויות לומדים.

מקליד...

משתמש פעיל
אם מזמינים מהאתר הזה זה מגיע לארץ?
זה אתר מוכר?
אשכול שלם בנושא:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה