מידע שימושי קודי טכנאי ל-nokia

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך אפשר לבטל בלוטוס מבלי שידוע סיסמאת המכשיר(שכחתי)
ואיך אפשר לשנות את משך זמן התצוגה?

קטונתי

משתמש רשום
עולה באיזור ה70 שקל
כבודו ישים לב זה תגובה על פוסט מלפני שנתיים בערך...
איך אפשר לבטל בלוטוס מבלי שידוע סיסמאת המכשיר(שכחתי)
ואיך אפשר לשנות את משך זמן התצוגה?
ע"י חיבור למחשב עם תוכנה מיוחדת ואם זה כשר זה מצריך הלחמה פיזית בתוך המכשיר.

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

ABK

משתמש רשום
D I G I T A L
שכחתי את הסיסמא לפלפון נוקיה 3310 ובאת שמכניסים את המספר הסידורי של הפלפון זה נותן לי סיסמא מידי ארוכה
יש מישהו ששמע על אפשרות אחרת?
תודה רבה!!

ABK

משתמש רשום
D I G I T A L
יש מישהו שמבין בפלאפונים שננעלו?
יש לי נוקיה 3310 ושכחתי את הסיסמה ובאתר של הסיסמאות מאסטר זה נותן לי סיסמה של 10 ספרות ואני צריכה סיסמה של 8 ספרות
יש מישהו שמבין בזה?

MISCHAKIM

משתמש רשום
סליחה על ההקפצה...
יש לי C2 כשר.(אבל כשר שיש בו בלוטוס)
בעבר הוא התחבר לי לאוזניות בלוטוס של אפל, מאז עשיתי איפוס הגדרות יצרן והוא לא מזהה לי את האוזניות האלה בכלל.
יש איך לפרוץ את הבלוטוס? (ורק אותו?)
או דרך כלשהיא להסדיר את זה?
תודה מראש!

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סליחה על ההקפצה...
בעבר הוא התחבר לי לאוזניות בלוטוס של אפל, מאז עשיתי איפוס הגדרות יצרן והוא לא מזהה לי את האוזניות האלה בכלל.
תודה מראש!
לנסות להתקין את האוזניות כשהמכשיר עובד ללא הסים.
אחרי שהמכשיר מזהה את האוזניות - להכניס את הסים ולהפעיל שוב.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סליחה על ההקפצה...
תודה מראש!
בעיקרון אפשר להחליף את התפריט שיהיה לך גישה להגדרות של הבלוטוס המקורי
אבל תנסי לעשות את האוזניות על מצב גלוי

sadna

משתמש רשום
היי. מישהו יודע מה עושים בc2 ישן לא כשר עם הודעות שכותב כל הזמן "זכרון אחסון הודעות אינו מוכן" ובעצם תוקע את היישום ושליחת/קבלת הודעות?
תודה!

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה
ואיך עושים את זה?
עיין כאן

עב"מ

משתמש רשום
אם יש אפשרות לכרטיס זכרון מכניסים כרטיס עם יישומים, אם לא, מעבירים דרך הBluetooth.
לאחמ"כ פותחים איש קשר ובכתובת אינטרנט מכניסים את כל נתיב הקובץ של היישום. כשרוצים לפתוח את היישום נכנסים לאותו איש קשר לוחצים מעבר לכתובת אינטרנט והיישום נפתח. עובד גם ב208. יש גם קיצור דרך להגיע ל'נגן' לכתוב בתוך איש קשר כלשהו בכתובת אינטרנט את האותיות rtsp ולאחמ"כ :// וכשלוחצים על מעבר לאינטרנט מגיעים לנגן.
לא הבנתי איך אני מגיע למשל למשחק דרך איש קשר

ינקלה לולו

משתמש חדש
יש לי סמסונג יאנג ישן בשלבי גסיסה עם המון אנשי קשר, וחשוב לי מאוד להוציא את רשימת אנשי הקשר בשלימות (לא בדרך הפרימיטיבית של העתקה לסים, כי בדרך זו הרבה פרטים הולכים לאיבוד)
המכשיר לא מזהה כרטיס SD

ינקלה לולו

משתמש חדש
יש לי סמסונג יאנג ישן בשלבי גסיסה עם המון אנשי קשר, וחשוב לי מאוד להוציא את רשימת אנשי הקשר בשלימות (לא בדרך הפרימיטיבית של העתקה לסים, כי בדרך זו הרבה פרטים הולכים לאיבוד)
המכשיר לא מזהה כרטיס SD
האם יש דרך לפרוץ את המכשיר ולהוציא את המאגר על ידי בלוטוס', או USB או לגרום לו לזהות את הכרטיס או כל רעיון אחר

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המכשיר לא מזהה כרטיס SD
תפתח אשכול חדש
אסור להקפיץ אשכולות ישנים במיוחד שזה לא קשור לכאן

ינקלה לולו

משתמש חדש
המכשיר לא מזהה כרטיס SD
האם יש דרך לפרוץ את המכשיר ולהוציא את המאגר על ידי בלוטוס', או USB או לגרום לו לזהות את הכרטיס או כל רעיון אחר

ע.י. שי

משתמש רשום
יש אפליקציות ששואבות אנשי קשר דרך בלוטוס
נראה לי יעזור לך..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה