קובץ BAT להוספת והסרת רשת אלחוטית

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני מעוניין ליצור קובץ BAT או משהו דומה (שאפשר גם מחשבון שאינו מנהל),
שלחיצה עליו תוסיף רשת אלחוטית עם השם והסיסמה, ולחיצה שניה או על קובץ אחר תסיר את הרשת.

מישהו יודע איך או יכול לכתוב לי את זה?
תודה רבה! :)
נ.ב. למען הסרת ספקות: זה מחשב שאני אחראי עליו, וזה נצרך עבור משהו טוב.

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: aeb

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
"נדמה לי" שצריך הרשאות מנהל לעשות זאת
בכל מקרה אפשרי לעשות זאת עם פקודת netsh
תיארתי לעצמי, אז אסביר יותר;
אם אני מנהל, אני יכול לתת הרשאה למשתמש רגיל להריץ את זה? הרשאה קבועה, מבלי לתת לו את הסיסמה שלי.

• תודה

aeb

משתמש סופר מקצוען
לא, אין צורך בהרשאות מנהל
דוגמא לשימוש:
קוד:
netsh wlan connect name="My WiFi"

netsh wlan disconnect
פרופיל הרשת האלחוטית צריכה להיות קיימת כבר בזיכרון (שכבר התחברו אליו בעבר עם הסיסמה), בחיבור כותבים את שם הפרופיל (אפשר לראות את הרשימת פרופילים עם netsh wlan show profiles). בניתוק אין צורך, אא"כ יש יותר מחיבור אחד פעיל ולא רוצים שיתנתק מהשני.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
לא, אין צורך בהרשאות מנהל
דוגמא לשימוש:
קוד:
netsh wlan connect name="My WiFi"

netsh wlan disconnect
פרופיל הרשת האלחוטית צריכה להיות קיימת כבר בזיכרון (שכבר התחברו אליו בעבר עם הסיסמה), בחיבור כותבים את שם הפרופיל (אפשר לראות את הרשימת פרופילים עם netsh wlan show profiles). בניתוק אין צורך, אא"כ יש יותר מחיבור אחד פעיל ולא רוצים שיתנתק מהשני.
המטרה שלי היא שלא יראו את הרשת ברשימת הרשתות הזמינות (זו רשת מוסתרת).
אני רוצה שאוכל להתחבר אליה בלחיצת כפתור, ולהתנתק ממנה בלחיצת כפתור (מבלי שהיא תישאר לאחמ"כ ברשימה).

• תודה

בני2

משתמש מקצוען
תעשה את זה בשלש שלבים הראשון לייצר פרופיל שיהיה שמור באיזשהו מקום במחשב השני תיצור קובץ BAT לייבוא הפרופיל והשלישי צור קובץ BAT למחיקת הפרופיל.

שלב ראשון: תכתוב את הקוד דלקמן במחשב ששמור בו הפרופיל כאשר במקום Profile_Name שם הפרופיל ובמקום Folder_Pathתבחר את המיקום ששם יהיה שמור הפרופיל.
קוד:
etsh WLAN export profile name="Profile_Name" key=clear folder="Folder_Path"

שלב שני: תיצור קובץ BAT שהקוד כדלקמן כאשר במקום File_Path.XML תכתוב את המיקום של הפרופיל.
קוד:
Netsh WLAN add profile filename="File_Path.XML"

שלב שלישי:
צור קובץ BAT למחיקת פרופיל רשת כאשר במקום Profile_Name שם הרשת
קוד:
Netsh WLAN delete profile name="Profile_Name"

השלב השלישי לא ימחוק את הקבצים שהשלב הראשון יצר, כך שיהיה אפשר להשתמש שוב לאחר המחיקה בקובץ הBAT להוספה.

בני2

משתמש מקצוען
תעשה את זה בשלש שלבים הראשון לייצר פרופיל שיהיה שמור באיזשהו מקום במחשב השני תיצור קובץ BAT לייבוא הפרופיל והשלישי צור קובץ BAT למחיקת הפרופיל.

שלב ראשון: תכתוב את הקוד דלקמן במחשב ששמור בו הפרופיל כאשר במקום Profile_Name שם הפרופיל ובמקום Folder_Pathתבחר את המיקום ששם יהיה שמור הפרופיל.
קוד:
etsh WLAN export profile name="Profile_Name" key=clear folder="Folder_Path"

שלב שני: תיצור קובץ BAT שהקוד כדלקמן כאשר במקום File_Path.XML תכתוב את המיקום של הפרופיל.
קוד:
Netsh WLAN add profile filename="File_Path.XML"

שלב שלישי:
קוד:
Netsh WLAN delete profile name="Profile_Name"

השלב השלישי לא ימחוק את הקבצים שהשלב הראשון יצר, כך שיהיה אפשר להשתמש שוב לאחר המחיקה בקובץ הBAT להוספה.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני מקבל פלט של
קוד:
'etsh' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

• תודה

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
שלב שלישי:
עובד מעולה.
כנ''ל.
לא הולך.

• תודה

בני2

משתמש מקצוען
אתה צריך לכתוב מיקום מלא כולל הקובץ אם השם של הקובץ הוא 11.XML והוא נמצא בתוך תיקייה 222 בתוך C אז אתה צריך לכתוב במקום הנ"ל
קוד:
C:\222\11.XML

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
או איך שרצית:
קוד:
Netsh WLAN add profile filename="D:\aix\Wi-Fi 2-TMAX.XML"
מה זה?
1581462433920.png
1581462433920.png

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
משהו מוזר...
נראה לי שזה אמור להיות השם של המתאם ויש שם איזה תו מוזר

בכל מקרה תשנה לו את השם ותנסה שוב
אוקי, עכשיו התווים הללו לא מופיעים - אבל עדיין;
מתוך קובץ BAT זה לא עושה כלום.
העתבק מתוך הBAT לCMD עובד נפלא.

מה יש לו נגדי? :(

אין דופי

משתמש סופר מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה