קובץ נגישות לעיוורים

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אני צריכה להכין קובץ נגישות לכתב העת שעיצבתי (להלן: https://www.israelbar.org.il/magazine/OrechHadin49/)
הבעיה היא:
כשאני מעתיקה מהאינדיזיין את המאמרים הם מועתקים ללא המספרים המפנים להערות שוליים וללא ההערות שוליים עצמן

מה אני עושה?? זה משהו בהגדרות של הוורד??

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אפשר ליצא לRTF וזה יוצא עם ההערות

יוסף וקסלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כשאני מעתיקה מהאינדיזיין את המאמרים הם מועתקים ללא המספרים המפנים להערות שוליים וללא ההערות שוליים עצמן
יכול לעשות כמו ש @סנץ אמר
אבל גם העתק הדבק מאינדי לוורד אמור להביא הערות שוליים רק צריך להקפיד כאשר מדביק בוורד שמסומן לשמור העיצוב בהדבקה

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
יכול לעשות כמו ש @סנץ אמר
אבל גם העתק הדבק מאינדי לוורד אמור להביא הערות שוליים רק צריך להקפיד כאשר מדביק בוורד שמסומן לשמור העיצוב בהדבקה
הבעיה היא שאני צריכה רק טקסט ללא עיצוב בכלל.....

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.JPG
    ‏‏לכידה.JPG
    KB 117.1 · צפיות: 13

יוסף וקסלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ייצוא לRTF גם יגיע עם עיצוב
אז בעצם השאלה איך לייצא מאינדי לוורד עם הערות שוליים בלי לשמור על העיצוב?
:unsure:
אני לא מכיר אופציה כזה.
אולי הכי קל יהיה להביא לוורד עם העיצוב ואז בוורד תבחור הכל עם קנטרל A ואז לתת לכל ה"בלי עיצוב כלל" שצריך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה