עזרה בוורד קובץ וורד נסגר בפתאומיות

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

חכימא

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בינתיים הצלחתי לשמור את הקובץ על RTF ב"ה כל החומר נשמר מלבד אי אלו עיצובים בודדים.
אבל.. וכאן האבל הגדול
כל פקודות המאקרו נעלמו מ'וורד' והתאדו כלא היו, הצילו !! מה זה ? וירוס ?
האם יש דרך לשחזר אותם ? איך זה קרה ? ומה עושים שזה לא יקרה שוב ?

אני חושבת שהבעיה היא שהקובץ נמחק בטעות או הועבר.
גם לי זה קרה לפני כמה זמן.
והצלחתי לשחזר א הקובץ ממקום נדח ממעמקי המחשב שלא זוכרת אם באמת שם שמרתי אותו...
אז תנסי לחפש.
מנסיון- יש סיכוי שפעם פתחת את זה בתוכנת אופיס אחרת וזה נשמר שם. תנסי את זה.

בלי.
אבל יש תוכנות כמו: פודלישר או פאור פוינט שכן פותחות קבצים בוורד.
ואם בטעות פעם אחת פתחת את זה באחת מהתוכנות האלו, יתכן ששמרת את הקובץ שלך שם.

חכימא

משתמש פעיל
עריכה תורנית
וראו זה פלא !!!
חלקתי את הקובץ המקורי (הבעיתי) לשנים, כל אחד בפני עצמו עובד מצוייין, אך ברגע שאני מנסה לשדך אותם - בום !
חזרתי לנקודת ההתחלה.
היש לכך הסבר מדעי ? או לעניינינו - פתרון ?

הסבר מדעי, לא ממש.
אבל פתרון כן. פשוט:
את הקטע הראשון תשמרי מהתחלה כדי שלא תסתבכי...
ואת הקטע השני תעתיקי אליו בעזרת קופי ופסט...
בהצלחה

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
וראו זה פלא !!!
חלקתי את הקובץ המקורי (הבעיתי) לשנים, כל אחד בפני עצמו עובד מצוייין, אך ברגע שאני מנסה לשדך אותם - בום !
חזרתי לנקודת ההתחלה.
היש לכך הסבר מדעי ? או לעניינינו - פתרון ?
אני מתחיל לחשוב שהבעיה היא במחשב, אבל לא בתוכנה, אלא במפרט. ציינת שיש מחשבים שזה עובד טוב, וכעת זה עובד כאשר זה חצי קובץ.
אולי זה מידי הרבה פקודות למה שהמעבד שלך מסוגל להריץ או משהו כזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה