כללי קובץ גדול באינדיזיין

artstar

משתמש צעיר
מחקתי כל העמודים בקובץ של 30MB וגם מחקתי האובייקטים בהמסטר ועדיין כמעט 30MB, למה לא נתמעט גודל הקובץ?

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תשמור בשם. זה יכול להפחית את הגודל ל30% ואפילו פחות..

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אני רואה שכתבת את זה בכמה מקומות.
נראה לי שהסיבה לכך, כי אינדיזיין בנוי בצורה כזו, ששמירה רגילה הוא שמירה מהירה, ולא יסודי,
ורק כשעושים שמירה בשם הוא עובר שוב על הכל ו'רואה' מה נמחק לו.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא בגלל זה, אלא בגלל שאינדזיין שומרת את כל הפעולות שנעשו בקובץ מאז שנוצר, במקטע בקובץ שנקרא Undo Stack.
כאשר שומרים בשם, הוא לא שומר את כל הנתונים האלו.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הענין הזה קורה גם באקרובט. קח קובץ גדול, מחק ממנו חצי מהעמודים, ועדיין המשקל לא ישתנה. המשקל ישתנה רק אם תעשה שוב שמירה בשם.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י גרפיקנער;708004:
הענין הזה קורה גם באקרובט. קח קובץ גדול, מחק ממנו חצי מהעמודים, ועדיין המשקל לא ישתנה. המשקל ישתנה רק אם תעשה שוב שמירה בשם.
מישהו פעם אמר לי שאקרובט לא באמת מוחק את העמודים, אלא רק מציג אותם כמחוקים, אבל הם עדיין בתוך הקובץ.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י חיטובים;708196:
מישהו פעם אמר לי שאקרובט לא באמת מוחק את העמודים, אלא רק מציג אותם כמחוקים, אבל הם עדיין בתוך הקובץ.

נכון, וההוכחה לכך היא מספרי העמודים, וכן אפשר לראות אם מייבאים קובץ PDF לאינדיזיין, אפשר לבחור גם את העמודים המחוקים (או את האזורים המחוקים בעמוד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה