קבלת פיצויים לאחר התפטרות

eliאלי

משתמש חדש
אני עובדת במעון 21 שנה ונשחקתי ואני רוצה לעזוב המעסיק לא מוכן להביא לי מכתב פיטורין אלא רק שאני יתפטר לבד וכך אני מפסידה את כל הפיצויים האם יש דרך חוקית לקבל את הפיצויים?כמובן שאני לא רוצה לגרום לפיטורין בדבר שיבוא על חשבון הילדים

אקראי

משתמש מקצוען
קודם כל את לא מפסידה את כל הפיצויים. החלק שהופקד לזכותך בקופה - שייך לך בכל מקרה.
לגבי השלמת פיצויים , זה אכן רק במקרה של פיטורין ע"י המעסיק או התפטרות בעילה שמזכה

מוטי הצדיק

משתמש פעיל
חשוב לדעת: לא רק עובד שפוטר זכאי לפיצויי פיטורים, וברובם המוחלט של המקרים,
גם עובד שהתפטר זכאי לפיצויי פיטורים.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני עובדת במעון 21 שנה ונשחקתי ואני רוצה לעזוב המעסיק לא מוכן להביא לי מכתב פיטורין אלא רק שאני יתפטר לבד וכך אני מפסידה את כל הפיצויים האם יש דרך חוקית לקבל את הפיצויים?כמובן שאני לא רוצה לגרום לפיטורין בדבר שיבוא על חשבון הילדים
זהירות לא לעשות טעות!!
חובה לקבל יעוץ מקצועי מדובר בהמון המון כסף שמגיע לכם
מעון זה מקצוע שוחק שמקנה הרבה הטבות שאין לעובד אחר

eliאלי

משתמש חדש
קראתי וזה לא עוזר כי הסיבה האמיתית זה שלאחר 21 שנה במעון פשוט אין לי כח ואיך אני יודעת מה שייך לי בפיצויים אני עובדת ברשת חרדית שלצערנו מחפשים תמיד מה לא לשלם והמנהלת שדיברתי איתה אפילו את זה שאני יקבל משהו היא לא אמרה לי

תילתן

משתמש סופר מקצוען
קישורים ברשת זה נחמד ובכל זאת אני יודע מהמערכת שלנו שכל עובדת שהלכה לייעוץ למרות שזה לא חינם זה היה משתלם ובגדול

רחלד

משתמש רשום
בלי קשר לפיצויים
יתכן ובמידה ויש גם "נזקים בריאותיים" גם אם זה לא נראה תמיד משהו גדול, כיוון שזה מעבודה לפעמים ניתן להוציא נכות מעבודה
21 שנה במעון שוחק מאוד מאוד מאוד
כדאי להתייעץ גם בפן הזה

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עובד שמתפטר לבד.
אמרו לי שעבר חוק שזכאי לקבל פיצוים.
לא מצאתי. זה נכון?

תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה