דרוש מידע קבלן שקרן ורמאי ברמות ירושלים

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מה אתה אומר שנעשה אנחנו ממש אובדי עצות השבוע ראינו אותו שוב ברמות כבר מעדיפים לא לחשוב על זה זה נורא מתסכל שמיצד אחד אולי צריך לעשות משהו ומיצד שני כנראה שאין לנו כל כך מה?
קודם כל לפרסם מכתב ב"קהילות רמות" - בדגש עם רמזים עבים.
אח"כ לדבר על זה קצת בשכונה, פה זה לא כ"כ יגיע אל האנשים הנכונים...
(מה גם שעד עכשיו לא הוזכר רמז כשלהו מיהו, כך שהוא יכול במידה דומה להתלבש על שכונה אחרת)...

מים צלולים

משתמש מקצוען
מה אתה אומר שנעשה אנחנו ממש אובדי עצות השבוע ראינו אותו שוב ברמות כבר מעדיפים לא לחשוב על זה זה נורא מתסכל שמיצד אחד אולי צריך לעשות משהו ומיצד שני כנראה שאין לנו כל כך מה?
נו בקיצור......
אז מה החלטת בסוף?
לפרסם את השם של הערבי ולהזהיר את השכנים שלך? או שאתה מחכה לפגוש אותו עוד כמה פעמים.... בדרך לעוד כמה יהודים תמימים ואז לחשוב שוב..... ?

מים צלולים

משתמש מקצוען
יש באשדוד קבלן בשם מיכאל
זן נדיר!
יהודי שעובד עם יהודים
לא לוקח עבודות נוספות במקביל (עד כמה שזכור לי)
מגיע ב8 יוצא 4:00 (לא מדויק אלא הרעיון- יום עבודה- לא מגיע ב12 ועובד עד 8... וד"ל)
העבודה שלו מושלמת!!
אם העביר כבל חשמל הוא יטייח עם כל המסירות ותשומת הלב, וייצבע
כשהיה צורך להוסיף חור ניקוז הוא סידר אותו כ"כ יפה, חלק וישר
כמו שאמרתי
זן נדיר!
איש משפחה דתי שעובד ברצינות וביושר לפרנס את משפחתו
ואיי הוא איש מקסים!
אני מכיר אותו
יהודי טוב!
אמין וישר במיוחד!
הוא בעיקר חשמל לא?
או כל העבודות?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נו בקיצור......
אז מה החלטת בסוף?
לפרסם את השם של הערבי ולהזהיר את השכנים שלך? או שאתה מחכה לפגוש אותו עוד כמה פעמים.... בדרך לעוד כמה יהודים תמימים ואז לחשוב שוב..... ?
השם שלו ג'מיל והוא גנב גדול גם אנחנו נפלנו איתו

lizi_g

משתמש פעיל
.
אם הוא נוכל שהפיל הרבה משפחות בפח למה לא לפנות למשטרה?
משטרה בכאלה מקרים לא תעשה כלום כי זה לא בתחום שלה .
אולי מס הכנסה אפילו רק באיום כי מזה כל קבלן ובמיוחד ערבי שצריך אישור להיכנס וגם אם לא הוא אז הפועלים שלו ודאי שיפחדו.

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואיי הוא איש מקסים!
אני מכיר אותו
יהודי טוב!
אמין וישר במיוחד!
הוא בעיקר חשמל לא?
או כל העבודות?
לא ממש יודעת
נראה לי שכולן
או שמביא אנשים שהוא מכיר
היה אחד שבא דרכו ופישל
ממש א"א היה להשיג אותו
כשפנו למיכאל הוא "נעמד על הרגליים האחוריות" עד שהבנאדם הגיע יפה מאד לסדר את העניין

חני S

משתמש מקצוען
מה הבעיה לפרסם בעילום שם
ראיתי כבר באיזה עיתון של ב''ב -זהירות מXXX - מדובר בנוכל..
זה לא שהוא עבד רק איתכם וישים את הכוונת עליכם.. אם בכלל העיתון הזה יגיע אליו.

חני S

משתמש מקצוען
מס הכנסה כפי שכתבו
נקמה מתוקה!
והייתי מפרסמת בעיתון כפי הנכתב לעיל
ובע''ה בזכות זה הקבה יחזיר לכם את הכסף ועוגמת הנפש..

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מס הכנסה כפי שכתבו
נקמה מתוקה!
רעיון מעולה!
רק צריך לעשות בחכמה, לא כדאי שידע שאתם הלשנתם, ואם לא ידע, מה ימנע ממנו להמשיך במה שהוא עושה בשכונה, הוא צריך לדעת איכשהו שזה בגלל שהוא עושק חרדים, ושכל עוד הוא ימשיך, מס הכנסה ימשיך להיות בעקבותיו.

ציפורה זילברצן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
משתפים סיפור שאנחנו עדים לו מבן משפחה
אנחנו רק הכרנו אותו כחייכן ונחמד בעבודות יחסית פשוטות שלא צריך להיות מקצועי בשבילם סיפרנו לבני משפחה שממש התלהבו מהמחיר שהוא נתן להם לשיפוץ וזה מה שכתבו לנו :

חשבנו כמו כולם שאנחנו נסתדר איתו ונשלם לו לפי ההתקדמות מה גם שהוא נתן הצעת מחיר נמוכה משמעותית כך שהיינו בטוחים שאין לנו אפשרות להפסיד אתם לא תאמינו בחודש שהוא עבד איתנו שהתארך ל3 חודשים אפילו אבא שלו מת פועל אחד סבתא מתה פועל אחר הבן שלו מת, והעבודה מתקדמת בעצלתיים.
סחב אותנו עם סיפורי אלף לילה ולילה מה גם שבעייתי להכניס קבלן אחר כי הבני דודים לא משחררים אותך וגם שאף אחד לא נכנס באמצע עבודה.
בסוף החלטנו שאנחנו מפסידים ומשלמים לו העיקר שיצא ואז כשאנחנו מביאים אנשי מקצוע משלנו אנחנו מבינים כמה שקרן הוא היה אין אפילו דבר אחד שהיה כמו שהוא אמר מחשמל ועד אינסטלציה וכו וכו".עד כדי כך שלתקן עולה יותר מלעשות חדש .עד כאן מה ששלחו לנו.

אין לנו מושג אם יש מה לעשות אבל ידע הציבור ויזהר אשמח לדעת האם יש עכשיו מה לעשות לו אבל רק מניסיון של החברים כאן.
ידע הציבור ויזהר..........................................
הסיפורים האלו נכונים וקורים מדי פעם, דווקא יותר מדי לעיתים קרובות. ויש עוד הרבה בעיות בבניה שגורמות לאנשים להעדיף להימנע משיפוץ. זה פשוט מפחיד! בדיוק בשביל זה נועדה הסדנה שלי, "חלונות וחלומות" כדי להכין אנשים לשיפוץ ובניה. אנחנו מדברים גם על הנקודה עליה דיברת, ואיך לבדוק ולברר על אנשי מקצוע ולקבל מידע אמין מבעוד מועד, ועוד על הרבה נקודות. אז בפעם הבאה כששואלים אותך, אתה מוזמן להפנות אותם להשתתפות בסדנה שלי ;) , שיש לה הרבה קבלות בשטח והמלצות.
עכשיו ברצינות. הנה קישור לדף הנחיתה שלי https://www.zilber.co.il/, וגם פדף מצורף. כדי להתעדכן בתאריך הסדנה הקרובה, תצרו קשר איתנו.

קבצים מצורפים

• חלונות וחלומות דף נחיתה.pdf
    1.9 MB · צפיות: 15

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  47  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה