קבלו את הפנורמה-ים המלח

• פותח הנושא GQSC
  • פורסם בתאריך

GQSC

משתמש רשום
כשקונים מצלמת קנון דרך קרט מקבלים דיסק עם תוכנה של קנון שנקראת ZoomBrowser EXושם בפנים יש כמה וכמה תוכנות ביניהם חיקוי של מובי מייקר ועוד כל מיני התוכנה שמסדרת פנורמה נקראת PhotoStitch ושם יש פונקציה הנקראת Arrange Images בשתי דקות וזה מחבר לך את התמונות תוכנה מעולה אם כי לא תמיד מדייקת עם תגדיל את התמונה תראה באמצע הים קטע לא בסדר כל כך אבל היא מעולה
מקווה שהבנת.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה התוכנה הזאת ?

eshkolit

משתמש רשום
גם בפוטושופ המתקדמים יש אופציה של פנורמה

Y

yossmor2

אורח
אבל זו תוכנה ולא תמונה....:(

GQSC

משתמש רשום
טעות טעות שלי סליחה חברה טעות שלי לא ידעתי איך לשלוח בלי להוריד איכות ולחתי שאלה לאתר ושלחו אותי לאחד מהאשכולות בפרוג ושם משהו מציע תוכנה לכיווץ ואת זה בטעות שמתי סליחה.
קבלו את התמונה עכשיו ושוב פעם סליחה
צפה בקובץ המצורף 10486

קבצים מצורפים

• 83769.rar
    5.3 MB · צפיות: 9
Y

yossmor2

אורח
עדיין לא טוב, זה מודיע על שגיאה.

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לי זה נפתח מצוין וזה באמת מדהים.

Y

yossmor2

אורח
תודה,
תענוג לראות , יצא ממש יפה.

הורדתי שוב וזה בסדר :)

המביט

משתמש מקצוען
מדהיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייםםםםםםםםםםםםם
(מקוה שהגעתי לאורך של התמונה :))

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה