קבוצה לפתיחת קופת גמל להשקעה

קלופ

משתמש פעיל
לא מבין מה הבעיה לקנות קרן אירית שת בלאקרוק שעוקבת אחר מדד sp 500 בדמי ניהול של 0.07 בלבד שנסחרת בשקלים בבורסת תל אביב??
בגמל להשקעה יש בדרך כלל 8 אחוז במזומן שהקופה מחזיקה בכל רגע נתון וזה פשוט כסף שלא עובד תשואה שהןלכת לאיבוד וחבל שלא לדבר על דמי ניהול שפשוט חבל ממש לשלם לדעתי גמל להשקעה זה פשןט מוצר גרוע וזה עוד מבלי להיכנס לעובדה שגמל להשקעה משקיעה דרך חוזה עתידי שמגלם 30 אחוז מס במקור על דיבידנדים מה שאין כן בקרן אירית כמובם לדעתי גמל להשקעה זה פשוט מוצר גרוע.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא מבין מה הבעיה לקנות קרן אירית שת בלאקרוק שעוקבת אחר מדד sp 500 בדמי ניהול של 0.07 בלבד שנסחרת בשקלים בבורסת תל אביב??
בגמל להשקעה יש בדרך כלל 8 אחוז במזומן שהקופה מחזיקה בכל רגע נתון וזה פשוט כסף שלא עובד תשואה שהןלכת לאיבוד וחבל שלא לדבר על דמי ניהול שפשוט חבל ממש לשלם לדעתי גמל להשקעה זה פשןט מוצר גרוע וזה עוד מבלי להיכנס לעובדה שגמל להשקעה משקיעה דרך חוזה עתידי שמגלם 30 אחוז מס במקור על דיבידנדים מה שאין כן בקרן אירית כמובם לדעתי גמל להשקעה זה פשוט מוצר גרוע.
לא ממש.
בגמל להשקעה אם מישהו רוצה אחרי כמה שנים לשנות את תמהיל ההשקעה, הוא יכול פשוט להחליף מסלול ללא ארוע מס.
בנוסף זה חוסך התעסקות ברכישה בכל פעם, ואין צורך להגיש בצורה עצמאית דו''ח מס הכנסה.
קרן אירית של בלאקרוק (שזה מה שהבאתם בדוגמא) אולי גובה 0.07 אחוז, אבל מכשיר החסכון שדרכו רוכשים את הניירות גובה גם הוא, מי שחוסך בתחילה דרך הבנק ישלם הרבה הרבה יותר, וגם דרך ברוקרים אחרים יש עמלות נוספות.
לפי מה שהבנתי ניתן לקבל דרך הקבוצה עמלה של 0.55
זה חסכון בהתעסקות קבועה, חסכון בארוע מס בשינוי מסלול וחסכון בהגשת דו''חות מס שנתיים.
והכי חשוב - העקיבה של הלמן במסלול הספציפי הזה נחשבת למעולה! אפשר לראות את ההישגים שלהם אחורנית בשנים האחרונות.

סקאלה

משתמש רשום
יש לך פרטים נופים בענין?
אני לא מבינה בהשקעות,
יש לי עשרות אלפים בצד, שאצטרך ב2021 להון עצמי למשכנתא
(מחיר למשתכן, לא יודעת בדיוק מתי)
האם יש טעם להשקיע? והאם המסלול הזה יתאים לי?
@מקצועי בלבד דעתך מאד מאד תעזור לי

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
יש לך פרטים נופים בענין?
אני לא מבינה בהשקעות,
יש לי עשרות אלפים בצד, שאצטרך ב2021 להון עצמי למשכנתא
(מחיר למשתכן, לא יודעת בדיוק מתי)
האם יש טעם להשקיע? והאם המסלול הזה יתאים לי?
@מקצועי בלבד דעתך מאד מאד תעזור לי
זה לא מתאים להשקעה בטווח כ"כ קצר.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
וחסכון בהגשת דו''חות מס שנתיים.
זה לא מדויק.
בהשקעה דרך ברוקר ישראלי בעיקרון אין צורך כלל להתעסק עם רשויות המס.
זה נכון כשההשקעה היא דרך ברוקר זר.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
יש לך פרטים נופים בענין?
אני לא מבינה בהשקעות,
גם אני מצטרף
תוכל להסביר איך משקיעים שם ?

פנדורה

משתמש מקצוען
שלום לכולם,
סוף סוף יצא לי לטפל בעניין :)
בהלמן אלדובי יש מסלול כשר של קופת גמל להשקעה, במסלול S&P500 (העקיבה של הלמן אלדובי במסלול הזה מעולה!)

אם יהיו מספיק אנשים שרוצים נקבל יחד כקבוצה תנאים טובים.
מי שמעוניין/ת לשלוח לי שם, טלפון וסכום שאיתו מעוניינים להתחיל.

כדי להקל על העניין (כי לא לכולם יש הודעות פרטיות, ולא מעוניינת להציף את המייל)
פתחתי כאן טופס: https://docs.google.com/forms/d/e/1...cnvIWnVDC05gkZ_MOhkptkoA/viewform?usp=sf_link

אני מבקשת שרק מי שרציני בעניין ימלא את הטופס!!
מכיוון שקודם כל נקבל הצעת מחיר בהתייחס למה שמולא בטופס, ורק לאחר מכן נציג של החברה יצור עמכם קשר על מנת להתקדם.
חוסכת כיום באלטשולר מסלול הלכה, הלמן עדיף על זה?
הלמן זה בעצם המנייתי הכשר היחיד?
איך אפשר ליצור קשר לפני שאני עושה שינוי?

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קרן אירית של בלאקרוק (שזה מה שהבאתם בדוגמא) אולי גובה 0.07 אחוז, אבל מכשיר החסכון שדרכו רוכשים את הניירות גובה גם הוא, מי שחוסך בתחילה דרך הבנק ישלם הרבה הרבה יותר, וגם דרך ברוקרים אחרים יש עמלות נוספות.
גם אחרי כל העמלות זה לא מתקרב בכלל לד"נ של הקופ"ג.
וההתעסקות ממש קטנה, רק בשלב הראשוני יש התעסקות לדעת ולהחליט מה קונים, ברגע שזה ברור זה פשוט מאוד, פעם בחודש וכד' עושים העברה וקונים מה שרוצים וזהו..
וכמו שכתבו אם עושים דרך ברוקר ישראלי לא צריך בכלל להתעסק עם רשויות המס.

פסגות

משתמש מקצוען
גם אחרי כל העמלות זה לא מתקרב בכלל לד"נ של הקופ"ג.
וההתעסקות ממש קטנה, רק בשלב הראשוני יש התעסקות לדעת ולהחליט מה קונים, ברגע שזה ברור זה פשוט מאוד, פעם בחודש וכד' עושים העברה וקונים מה שרוצים וזהו..
וכמו שכתבו אם עושים דרך ברוקר ישראלי לא צריך בכלל להתעסק עם רשויות המס.
זה מעשים גם בסכומים של 200-300 ש''ח בחודש?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
חוסכת כיום באלטשולר מסלול הלכה, הלמן עדיף על זה?
תלוי בטווח ההשקעה.
הלמן זה בעצם המנייתי הכשר היחיד?
יש גם לחברת "מור"
זה מעשים גם בסכומים של 200-300 ש''ח בחודש?
מעשי כן.
אבל כל עוד שמדובר בסכומים כאלו קטנים, אז יהיה יותר ריווחי לעשות דרך קופ"ג להשקעה.

פנדורה

משתמש מקצוען
תלוי בטווח ההשקעה.

יש גם לחברת "מור"

מעשי כן.
אבל כל עוד שמדובר בסכומים כאלו קטנים, אז יהיה יותר ריווחי לעשות דרך קופ"ג להשקעה.
חוסכת לטווח של 15 שנה לגדולה, לקטנים זה יותר שנים. כ-300 ש"ח לילד בחודש.
כדאי לדעתך לעבור להלמן?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
חוסכת לטווח של 15 שנה לגדולה, לקטנים זה יותר שנים. כ-300 ש"ח לילד בחודש.
כדאי לדעתך לעבור להלמן?
אם אתם מבינים מה זה אומר השקעה במניות, ואיך לא מפסידים בהשקעה כזאת, אז לכאורה המסלול הזה טוב יותר.

פנדורה

משתמש מקצוען
אם אתם מבינים מה זה אומר השקעה במניות, ואיך לא מפסידים בהשקעה כזאת, אז לכאורה המסלול הזה טוב יותר.
תמיד רציתי לשים במניות, כי לטווח ארוך זה הכי משתלם, מה שמנע ממני זה הכשרות כי לרוב מניות אינו כשר.
לכאורה אעבור להלמן.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה