צר לי לאכזב אתכם - אבל אני קונה מצלמה...

• פותח הנושא תם
  • פורסם בתאריך

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן אני יודע שיש כאן כמה שמאוד יכעסו עלי, אבל אין מה לעשות הן מבחינת תקציב והן מבחינת משקל (כל עוד אני לא צריך לצורך מקצוע אלא כתחביב ותיעוד פשוט)...

אני רוצה לקנות מצלמה קטנה פשוטה לא רחוק ממה שהייתה לי קודם קנון A590, המליצו נא לי על מצלמה טובה בדומה לה, או שאני פשוט אקנה אותה שוב (מקווה שאצליח למצוא איפה שהוא) חשוב לי מצלמה עם עינית.

תודה חברים - ושוב סליחה אם הרגזתי כמה מכם, אל נא תכעסו תבינו אותי!

:):):)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
למה לכעוס? פשוט חבל!

לתיעוד יומיומי יש מצלמה בסלולר, ליותר מזה באמת צריך להשקיע ולהזיע.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י כדרלעמר;559946:
למה לכעוס? פשוט חבל!

למרות הכל הסלולר זה עוד לא זה הוא גם יותר מסורבל....

אל תשכח גם שאצלינו בארץ הציבור שלנו כאן עם מכשירים כשרים.

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י תם;559947:
למרות הכל הסלולר זה עוד לא זה הוא גם יותר מסורבל....

אל תשכח גם שאצלינו בארץ הציבור שלנו כאן עם מכשירים כשרים.
:confused: נו שוין, שיהיה בהצלחה :)

tamar

משתמש מקצוען
מאותה סדרה של canon יש לי את ה-610- (620 על אותו עיקרון) בעלת 4 סוללות במקום 2,
אמנם כבדה יותר אך מהירה מאד מאד והתמונות חדות ויפות.
אוכל לשלוח לך כמה דוגמאות במייל להתרשמות

כוכב הצפון

משתמש רשום
נכתב ע"י כדרלעמר;559946:
למה לכעוס? פשוט חבל!

לאלה שיש להם מכשיר כשר אין מצלמה!!:)

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כוכב הצפון, את ההברקה הזו כבר אמרו כאן...
לדעתי השאלה מתאימה יותר לפורום "איש את רעהו". אנשי מקצוע לעולם לא יוכלו להמליץ על מצלמה בסגנון CANON A550, כמו שגרפיקאי לעולם לא יענה אם עדיף לעשות גרפיקה ב WORD או ב POWERPOINT.
להבהרה, אין לי שום בעיה עם זה שאתה רוצה מצלמה לשימוש אישי ומשפחתי. גם אני עצמי מצלמת רק ברמה הזו... פשוט לא נראה לי שאנשי מקצוע, שבאמת מבינים בצילום, יכולים לענות על שאלה כזו. אני בטוחה שב"איש את רעהו" תקבל תשובות טובות יותר. בהצלחה!

נ.ב. כדרלעומר, אתה באמת חושב שמצלמה בטלפון שווה כמו מצלמה "אמיתית" אבל פשוטה? יש בכל אופן הבדל באיכות העדשה, ברגישות החיישנים, ובאופציות הברירה בין סוגי הצילום השונים. לא?

כוכב הצפון

משתמש רשום
נכתב ע"י מי;560026:
לדעתי השאלה מתאימה יותר לפורום "איש את רעהו". אנשי מקצוע לעולם לא יוכלו להמליץ על מצלמה בסגנון CANON A550, כמו שגרפיקאי לעולם לא יענה אם עדיף לעשות גרפיקה ב WORD או ב POWERPOINT.
להבהרה, אין לי שום בעיה עם זה שאתה רוצה מצלמה לשימוש אישי ומשפחתי. גם אני עצמי מצלמת רק ברמה הזו... פשוט לא נראה לי שאנשי מקצוע, שבאמת מבינים בצילום, יכולים לענות על שאלה כזו. אני בטוחה שב"איש את רעהו" תקבל תשובות טובות יותר. בהצלחה!

נ.ב. כדרלעומר, אתה באמת חושב שמצלמה בטלפון שווה כמו מצלמה "אמיתית" אבל פשוטה? יש בכל אופן הבדל באיכות העדשה, ברגישות החיישנים, ובאופציות הברירה בין סוגי הצילום השונים. לא?
סליחה...!
אני קניתי עכשיו לפני פסח קנון sd 1300 וב"ה מאד מרוצה!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
גם לי כיום יש SD1300
הייתי ממליץ לך ללכת על משהו יותר יקר
אגב שמת לב שלא נתת תקציב לדבר כן?

כוכב הצפון

משתמש רשום
נכתב ע"י trew;560043:
גם לי כיום יש SD1300

למה, זה לא יקר?
אני שלמתי ע"ז 770 ש"ח במקום 800!

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה הרעיון ללכת על יקר בדווקא?
כשהמטרה היא תמונות משפחתיות, אפשר להשיג תוצאות מאד מאד יפות במצלמות ב - 800 ש"ח. (וגם בפחות) .
חוץ מזה, תדמיין שקנית את זה לפני שנתיים ב 1,400....

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י מי;560026:

בוודאי שמצלמה תפיק תוצאות טובות יותר מסלולר, אבל...

אם רוצים משהו לשלוף מהכיס כדי לצלם את הילד/ה מרוח/ה או סתם להקליק על משהו למזכרת הסלולארים החדשים מציעים מצלמות שבתנאי אור יום ניתן להפיק תמונות לא רעות.

אבל אם באמת רוצים להוציא תמונה איכותית זה לא עם הקומפקטיות הקטנות. נכון שלפעמים יצאים תמונות טובות, נכון שניתן מעט יותר לשלוט, אבל הן כ"כ מוגבלות ביכולתן. לעומת זאת תם כבר עבר את שלב ההתנסות עם מצלמה קומפקטית והוא בעצמו כבר מרגיש את המוגבלות של המצלמה הזאת ומכיוון שהוא יודע ואוהב לצלם לדעתי פשוט חבל בשבילו שלא להתאמץ ולרכוש מצלמה מקצועית ברמת כניסה, אפילו יד 2.

אני חושב שתם חותר למצלמה חצי מקצועית/דמוי SLR שזה כבר הרבה הרבה יותר טוב מכל המצלמות הצבעוניות החמודות והמיניאטוריות.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י trew;560043:
גם לי כיום יש SD1300

כתבתי שאני מחפש מחפש מצלמה דומה, והתכוונתי גם למחיר, שזה אומר סביבות ה-700 ש"ח.

נכתב ע"י tamar;560001:
מאותה סדרה של canon יש לי את ה-610- (620 על אותו עיקרון) בעלת 4 סוללות במקום 2,
אמנם כבדה יותר אך מהירה מאד מאד והתמונות חדות ויפות.
אוכל לשלוח לך כמה דוגמאות במייל להתרשמות

אין צורך לשלוח דוגמאות, תודה על ההמלצה אבדוק.

נכתב ע"י מי;560026:

את בהחלט צודקת אני כנראה אמור לפתוח גם שם, סתם ככה לפי התגובות לא נראה שראית את תמונותיי ולכן לא כ"כ הבנת למה אני שואל כאן.....

כנסי כאן לביקור ולצפייה בתמונות מעניינות....

נכתב ע"י כדרלעמר;560205:
בוודאי שמצלמה תפיק תוצאות טובות יותר מסלולר, אבל...

אם רוצים משהו לשלוף מהכיס כדי לצלם את הילד/ה מרוח/ה או סתם להקליק על משהו למזכרת הסלולארים החדשים מציעים מצלמות שבתנאי אור יום ניתן להפיק תמונות לא רעות.

אבל אם באמת רוצים להוציא תמונה איכותית זה לא עם הקומפקטיות הקטנות. נכון שלפעמים יצאים תמונות טובות, נכון שניתן מעט יותר לשלוט, אבל הן כ"כ מוגבלות ביכולתן. לעומת זאת תם כבר עבר את שלב ההתנסות עם מצלמה קומפקטית והוא בעצמו כבר מרגיש את המוגבלות של המצלמה הזאת ומכיוון שהוא יודע ואוהב לצלם לדעתי פשוט חבל בשבילו שלא להתאמץ ולרכוש מצלמה מקצועית ברמת כניסה, אפילו יד 2.

אני חושב שתם חותר למצלמה חצי מקצועית/דמוי SLR שזה כבר הרבה הרבה יותר טוב מכל המצלמות הצבעוניות החמודות והמיניאטוריות.

אני מבחינתי חותר למקצועית לגמרי, התנאים כרגע לא מאפשרים זאת חוץ מזה לא מרגיש צורך כעת במקצועית לא לוקח את זה עדיין לכיוון המקצוע, בינתיים אני במקצוע אחר....

שלמה

משתמש מקצוען
מצלמה ב700 ש"ח? חבל על הכסף.
אתה צריך מצלמה עם שליטה לפחות חלקית, על כל מיני פרמטרים.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שלמה;560239:
מצלמה ב700 ש"ח? חבל על הכסף.
אתה צריך מצלמה עם שליטה לפחות חלקית, על כל מיני פרמטרים.

אתה צודק אבל שוב חותר לחצי מקצועיות, אני בהחלט לא מעוניין כרגע...
ואם אתה שואל הA590 עלתה לי 513 ש"ח, ונהנתי ממנה מאוד, וגם אתם זכיתם ליהנות ממנה כאן!

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תם;560224:
את בהחלט צודקת אני כנראה אמור לפתוח גם שם, סתם ככה לפי התגובות לא נראה שראית את תמונותיי ולכן לא כ"כ הבנת למה אני שואל כאן.....

כנסי כאן לביקור ולצפייה בתמונות מעניינות....

נכנסתי, ואכן, אני מאד מאד מתנצלת. ממש לא מה שדמיינתי...
ובכן, באמת חבל לקנות כזאת מצלמה פשוטה... חבל על הפוטנציאל.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לדעתי ב700 שח אתה יכול למצוא ביד שניה טובות יותר
אני קניתי לפני 3 שנים באתר של יד 2 sx110 שעלתה בשעתו לא פחות מ 1200 ויש לה פונקציה שמאפשרת כינון ידני
וכעת, אני מעונינת ג"כ בתקציב של עד 1000 ש"ח פלוס מינוס למצוא משהו ששוה יותר מיד שניה

בהצלחה במה שתבחר

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י מי;560243:
נכנסתי, ואכן, אני מאד מאד מתנצלת. ממש לא מה שדמיינתי...
ובכן, באמת חבל לקנות כזאת מצלמה פשוטה... חבל על הפוטנציאל.

תודה (זה רק חלק - כנסי להסטוריית ההודעות שלי...), מסכים שחבל על הפוטנציאל, אבל כרגע זזה לא התחום אותו אני מחפש ועוסק.

נכתב ע"י שקדיה;560327:
לדעתי ב700 שח אתה יכול למצוא ביד שניה טובות יותר
אני קניתי לפני 3 שנים באתר של יד 2 sx110 שעלתה בשעתו לא פחות מ 1200 ויש לה פונקציה שמאפשרת כינון ידני
וכעת, אני מעונינת ג"כ בתקציב של עד 1000 ש"ח פלוס מינוס למצוא משהו ששוה יותר מיד שניה

בהצלחה במה שתבחר

מה הכוונה כינון ידני??? מנואל (M)? אם כן היה לי גם באחרונה.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש עוד משהו חוץ מSD 1300 היא ללא עינית לא בא לי כ"כ אותה, וחוץ מזה אני מפחד מכל הסיפור הזה של יד שניה לך תדע על מי תיפול....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה