צריכה ייעוץ דחוף לקנית לוח גרפי בבקשה!!!

magy42

משתמש רשום
אני רוצה לקנות לוח גרפי של וואקום עם ציור ישירות על המסך-סינטיק בשיטת אינטוס3
אני מתלבטת בין גודל "21 לבין "12
ראיתי כמה פעמים שממליצים פה על המסך הקטן יותר והייתי רוצה לדעת מה יותר טוב ונוח למתחילים.

אשמח מאד על כל תגובה כדי שאוכל לקנות כמה שיותר מהר ולהתחיל לעבוד

תודה.

אלף

משתמש מקצוען
כשהמליצו על מסך קטן היה מדובר בלוח נפרד מהמסך ושם זה באמת מספיק. במסך שמציירים עליו ישירות אין לי ניסיון אבל נראה לי שזה מאוד לא נח לצייר על מסך קטן שצריך כל הזמן לגלול בפרט כשמגדילים כדי לדייק.
בהצלחה!

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אין לי נסיון עם סינטיק אבל הבנתי שיוני גרשטיין ממליץ ללכל על הגודל הגדול, זה יותר פרקטי ונוח לשימוש.

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה

ב"ה
אינטוס 3 כבר מפנה מקום לסדרת האינטוס 4
הלה מגיע עם כמה תוספות רציניות מאד
א. 2048 דרגות לחץ (באינטוס 3 1000)
ב. כפתורים נוספים
ג. אפשרות סיבוב המסך ב-180 מעלות
ד. מברשות חדשות שמחקות את העבודה עם כלי הציור השונים מכחול אירברש ומרקרים למיניהם.
ועוד ועוד...
המחיר בשביל האינטוס 4 (המקביל לאינטוס 3 הסטנדרטי של 2000 ש"ח ) גבוה ממנו בסה"כ בכ-200 ש"ח
חוצמזה אני משתמש עם לוח סינטיק 12 והוא מצויין
אני עדין משתמש גם באינטוס 3 ובשניהם אני מגיע לתוצאות דומות
כדאי לקחת בחשבון שאמני קומיקס וציור רבים וגדולים משתמשים באינטוס 3 (או4) הרגיל ומוציאים ממנו איורים ברמות גבוהות מאד כך שאם זו ההתנסות הראשונה ובאם אין לכם מניות ב"אסם" אז כדאי לחשוב 9000 פעם לפני שמוציאים 9000 אלף ש"ח על לוח ומגיעים איתו לאותם הישגים....
אם בכל זאת קיבלתם 9000 ש"ח מתנה אז ב-7000 ש"ח אפשר לקנות מחשב+מסך ברמה גבוהה מאד ובעוד 2000 ש"ח לוח גרפי אינטוס 3-4.
והנה תמונה של הסדרה החדשה אינטוס4
המון בהצלחה

קבצים מצורפים

• 18441913.jpg
    KB 37.8 · צפיות: 6

magy42

משתמש רשום
תודה רבה עזרתם לי מאד
אם משהו משתמש עם הלוח שניתן לצייר עליו ישירות הייתי שמחה לשמוע מה יש לכם לוסיף עליו ואילו מעלות/חסרונות מגיעים לידי ביטוי בשימוש בו לציור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה