בקשות קליפים / לופים / אפקטים, ועוד צריך עזרה קטנטנה בהסבר

יהושע בן רבקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
כשאני שם שיעור בפרמייר וברקע מנגינה, אני לא מבין באפקט של הווליום, והמנגינה יוצאת לי או גבוהה מידי, או נמוכה מידי מידי. אשמח אם מישהו יכול לעזור לי בהסבר קטן, איך לווסת את המנגינה בווליום הרצוי.
רוב תודות מראש - יש כאן המון זיכוי הרבים.

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בחלון האפקט קונטרול, תוריד את הווליום (db) עד שזה נשמע סביר ביחס לערוצים האחרים..
upload_2019-2-28_13-41-38.png

יהושע בן רבקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
יש שם מינוס בלי סוף, לפעמים נשמע שהמינוס במקום פלוס, לא הגעתי לעמק השווה שם.

יהושע בן רבקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
לצערי אני לא יודע מה זה טיימלין, אבל דווקא באפקט קונטרול כן הייתי רוצה לעשות בדרך המלך, השאלה מה זה המקסימום ומה זה המינימום וכך אוכל לתמרן לכיון הנצרך.
רוב תודות מראש

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
טיימליין, זה רצף העריכה שלך, חלון הסיקוונס ששם אתה עורך את כל החומרים..
כשעומדים על הקובץ יש קו לבן שאפשר לעמוד עליו ולהוריד אותו קצת וכך זה מנמיך את הווליום (ראה צילום מסך)
‏‏צילום מסך (866).png

יהושע בן רבקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
שם הבעיה שלי התחילה בעצם, כי שם כל תזוזה ולו הקטנה ביותר, עושה שינוי דרסטי בשמע, (ואגב בתצוגה של התוכנה אצלי, הגובה של הרצועה קטן בהרבה לעומת צילום המסך כאן, וגם כשאני עושה פלוס כדי להגדיל תצוגה הוא רק נמתח לרוחב ולא לגובה). ולכן רציתי לעשות את האפשרות הרווחת, אני לא רוצה להטריד, ואשמח לשלם על העזרה הזו, השאלה באפקט כונטרול, האם ידוע לכם איך משתמשים בו? דהיינו מה צריך לעשות בו כדי לכוון את כל הרצועה, כי הוא שינה לי במקומות מסויימים, במקום הכל ביחד, (כמו למשל בטיימלין). ומהו הווליום המקסימילי והמינימאלי, ואם לא אז לפחות כמה פלוס מינוס אמור להיות האחוזים של מנגינת רקע שמצורפת לשיעור סטנדרטי.
רוב תודות וסליחה על הטירחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה