צריך עזרה בנושא רכישת תמונות לאתר

Oren19

משתמש חדש
ב"ה

היי !

ישנם אתרים שמוכרים תמונות עם זכויות יוצרים לפי תעריפים מסויימים. השאלה שלי היא, אם אני קונה תמונות כאלה, איך האתרים עצמם כשהם יפגשו באתר שלי ידעו שאני זה שקניתי את התמונה, ולא העתקתי אותה?

אני מאוד מפחד מהנושא הזה, כי החברות הגדולות שמוכרות תמונות בחו"ל בדרך כלל תובעים את אלה ש "גונבים" להם תמונות..

שבת שלום ותודה מראש =]

chani-studi

משתמש צעיר
1. כשקונים תמונה לקנות רק על שם העסק
2. כמובן, לתעד ולשמור כל חשבונית וכל הזמנה עם מספר id של התמונה

לחברות האלו יש קוד פנימי המזהה את התמונה ועוקב אחרי תמונות שהורדו ללא רכישה.
אם רכשת על שם העסק כפי שרשום בפרטי הדומיין, לא אמורה להיות בעיה משפטית.

בכל מקרה, לפני שאתה רוכש מחברה בחו"ל תברר אם יש לה סוכנות בארץ
הם יוכלו להסביר לך מה הם התנאים וגם לפעמים ניתן להשיג דרכם חבילות זולות.

Oren19

משתמש חדש
תודה

אתה מתכוון: לקנות תמונות על שם מי שרשום עליו הדומיין של האתר בו אני מפרסם את התמונות

אמרתי נכון?

ואיך הגיוני שיש להם קוד מזהה בתמונה, אם אני עורך את התמונה בפוטושופ וכו'..?

תודה ושבת שלום =]

chani-studi

משתמש צעיר
זכויות יוצרים - תמונות אינטרנט

למיטב ידעתי כן, לרכוש תמונה על שם בעל הדומיין כל עוד הדומיים רשום על החברה שלה שייך האתר.

אם הדומיין רשום על שם הגרפיקאי להוסיף בחוזה/ טופס הזמנה
סעיף בנושא למי שייכים התמונות.

אם זה אתר תוכן עם פאנל ניהול, והלקוח יכול בהמשך להכניס תמונות.
להדגיש בחוזה כי לסטודיו גרפי אין אחריות על התמונות והתוכן
(הגנה מתביעות לשון הרע והפרת זכויות יוצרים)

בכל מקרה כדאי לך להתיעץ עם עו"ד.
ממליצה מאוד לקרוא תגובות בפורום יעוץ משפטי- בקטגורית אינטרנט וקנין רוחני.

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה