צריך עזרה באינדזיין

berlandchen

משתמש חדש
1) טקסט שמורכב משני גדלים שונים של הפונט, ואני מעוניין לשנות אותם נניח ב 3 שלבים,
איך עושים זאת ?

berlandchen

משתמש חדש
כאשר אני לוחץ CTRL+SHIFT+< או > - אז התוכנה מעלה 2 שלבים למעלה או למטה,
איך אפשר להגדיר שיעלה רק בשלב אחד?

שאלה נוספת
שמתי אלמנטים של מסגרות לאורך הטקסט וכאשר סיימתי את העריכה אני מעוניין להוסיףעוד קטע של כיתוב באמצע הטקסט ואז מה שקורה כל הטקסט זז, והמסגרות טקסט נשארים במקום וצריך אח''כ לסד אותם מחדש - מה הפתרון?

שאלה אחרונה חביבה - אני מעוניין לבחור רק חלקים שונים לאורך הטקסטף, בוורד זה נעשה ע''י לחיצה על CTRL+ הטקסט שאני בוחר עם העכבר - יש אפשרות לעשות זאת עם אינדיזיין?
נ''ב השאלות ממש קריטיות לחסוך לי שעות של זמן - תודה רבה מראש למי שיש לו חשק לעזור לי

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
למה לפתוח 3 אשכולות על שאלה אחת???

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כאשר אני לוחץ CTRL+SHIFT+< או > - אז התוכנה מעלה 2 שלבים למעלה או למטה,
איך אפשר להגדיר שיעלה רק בשלב אחד?

קונרטול K, כתוב כאן 1 במקום 2

1598519756150.png

שמתי אלמנטים של מסגרות לאורך הטקסט וכאשר סיימתי את העריכה אני מעוניין להוסיףעוד קטע של כיתוב באמצע הטקסט ואז מה שקורה כל הטקסט זז, והמסגרות טקסט נשארים במקום וצריך אח''כ לסד אותם מחדש - מה הפתרון?
עיגון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה