עזרה צ'ק שהופקד ולא נכנס לחשבון

• פותח הנושא ELO
  • פורסם בתאריך

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפני חודשיים הפקדנו צ'ק דרך מעטפה בסניף של הבנק.
אממה, הכסף לא נכנס וממש בטעות זרקנו את האסמכתא לפח.

פנינו לבנק והם טענו שאין להם מה לעשות (כי אין לנו את האסמכתא, למרות שאת מספר הצ'ק כן השגנו).
פנינו לנותן הצ'ק (כולל של בעלי) ואמרו שזה ג"כ בעיה כי הצ'ק הגיע מקרן חיצונית. הבטיחו שיבררו...
כעבור חודש הברור הסתיים והתשובה שלהם היתה שהכסף כן הופקד :rolleyes: והוא לא:(.
אז יבררו שוב...:rolleyes:
(הם לא רוצים לתת לנו את הפרטים של הקרן כדי שלא נטריד אותם....)

בתכלס', נותרנו די תקועים. בבנק- אין מה לעשות. בכולל- מבררים:rolleyes:
רגע לפני שהחלטנו להרים ידיים החלטתי להתייעץ עם חכמת ההמונים.
האם משהו התנסה פעם במקרה דומה והצליח לפתור את הבעיה?

ולסיום, מסקנה שלי מהמקרה, לעולם אל תפקידו צ'קים במעטפות... תם עידנן. אולי חוסכות זמן המתנה בתור, אבל עלולות לגרום להרבה כאבי ראש.
תפקידו רק דרך המכונות! (ומי שיכול כמובן דרך האפליקציה..)

נערך לאחרונה ב:

פרידא

משתמש מקצוען
קרה לי מקרה דומה לפני כשבועיים. אני תמיד זורקת את האסמכתא אבל בס"ד בדיוק שמרתי...
הם שאלו על הברקוד במעטפה והצליחו למצוא אותה אחרי שלושה ימים!!
זה באמת היה עוגמת נפש

• תודה
Reactions: ELO

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפני חודשיים הפקדנו צ'ק דרך מעטפה בסניף של הבנק.
אממה, הכסף לא נכנס וממש בטעות זרקנו את האסמכתא לפח.

פנינו לבנק והם טענו שאין להם מה לעשות (כי אין לנו את האסמכתא, למרות שאת מספר הצ'ק כן השגנו).
פנינו לנותן הצ'ק (כולל של בעלי) ואמרו שזה ג"כ בעיה כי הצ'ק הגיע מקרן חיצונית. הבטיחו שיבררו...
כעבור חודש הברור הסתיים והתשובה שלהם היתה שהכסף כן הופקד :rolleyes: והוא לא:(.
אז יבררו שוב...:rolleyes:
(הם לא רוצים לתת לנו את הפרטים של הקרן כדי שלא נטריד אותם....)

בתכלס', נותרנו די תקועים. בבנק- אין מה לעשות. בכולל- מבררים:rolleyes:
רגע לפני שהחלטנו להרים ידיים החלטתי להתייעץ עם חכמת ההמונים.
האם משהו התנסה פעם במקרה דומה והצליח לפתור את הבעיה?

ולסיום, מסקנה שלי מהמקרה, לעולם אל תפקידו צ'קים במעטפות... תם עידנן. אולי חוסכות זמן המתנה בתור, אבל עלולות לגרום להרבה כאבי ראש.
תפקידו רק דרך המכונות! (ומי שיכול כמובן דרך האפליקציה..)
לא יודעת לעזור לך, דיברו כאן בעבר על פנייה למבקר הבנקים.
אבל מנסיון הפקדה דרך המכונות האוטומטיות לא פותרות את הבעיה. קרה לנו לא פעם שהמכונה 'בלעה' את הצ'ק בלי להוציא אסמכתא.

• תודה
Reactions: ELO

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה