חלבי צעד אחר צעד - טארט שוקולד לבן-מריר מושלם

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אין לי תבנית פאי,
באיזה גודל חד"פ כדאי לעשות? לא אכפת לי שתשאר בתבנית
תודה! נראה מושלם!
אני רוצה לעשות ציפו שוקולד חלב כי אנחנו לא כל כך אוהבים מריר, הכמויות אותו דבר?
@shira bira
1. רצוי תבנית עגולה בקוטר 22-24. קיימת בחד"פ.
2. אני מאד לא ממליצה לצפות בשוקולד חלב כי הוא ממש לא יציב לציפוי והוא גם יהפוך את העוגה למתוקה מדי.

שבש

משתמש פעיל
@shira bira
תודה על עוד מתכון שלך שיוצא מושלם!!!
אמנם היה לא קל להשיג שוקולד לבן, אבל זה לגמרי שווה את זה :)
ותמיד כיף לעבוד לפי המתכונים המפורטים שלך...

שוקולד נוגט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
@shira bira אם לא אוהבים כאן מריר, מה כדאי לשים במקום זה בציפוי?

מקומית

משתמש מקצוען
שוקולד לבן..
לאחרונה ההשגחה של שוקולד לבן עלית עברה מ'עדה חרדית' ל'איגוד הרבנים'.
חסר לי לכל מיני דברים שאני רגילה להשתמש (הנה, עוד מרשם שהייתי רצה להכין..)
מישהי ראתה שוקולד לבן איכותי מחברה אחרת?
(לא שמרלינג, קצת מידי יקר לי לאפיה..)
היה בעבר של 'גרוס' אבל לא רואה אותם יותר.
קצת באיחור רבל רואה כותבות שחסר שוקולד לבן.
בחנויות של פיצוחים יש לקנות שוקולדים לאפייה, טעימים יותר וזולים יותר.

הכל טוב !!

משתמש פעיל
מישהי אולי הדפיסה את המתכון ויש לה קובץ מסודר ? בלי התמונות אבל כולל שלבי ההכנה ?

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה