צנרת מים מרעישה

צדפה

משתמש רשום
נכנסנו לפסח לדירה אחרי שיפוץ כללי, נהנים מכל רגע, יש רק משהו אחד שמאוד מפריע כל שימוש בברז באמבטיה גורם לרעש חזק של זרימת המים בחדר שינה הצמוד לחדר האמבטיה, המעניין הוא שהרעש החזק קיים רק כשהברז באמבטיה בשימוש במצב ברז, ולא כשהוא בשימוש במצב טוש, כנראה רק זרימת המים החזקה גורמת לרעש, הרעש ממש חזק ומטריד, יש למישהו נסיון או פתרון לזה ?, [אני מבינה שהתיקון יהיה רק אחרי החג, אבל חשוב לי לשמוע שיש לזה פתרון].
תודה מראש ומועדים לשמחה.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מניח שיש לכם ברז סוללה. התקנה של ברז כזה מצריכה התקנה בתוך הקיר.
אני גם מניח שהקיר המפריד הוא בלוק 10 במקרה הטוב, ובלוק 7 במקרה הפחות טוב.
מה שומר שביניכם ובין הצנרת של האמבטיה מפרידים בין ס"מ ל3 ס"מ של בלוק, ולכן גם הרעש.
יש לכם לכאורה (אני לא איש מקצוע בתחום) 3 אפשרויות:
1) להחליף ברז, לברז פרח רגיל, ולדאוג למילוי בקיר. בהנחה שזה אפשרי זה יצריך החלפת קרמיקה.
2) לבנות מהצד של חדר השינה קיר גבס עם בידוד של צמר סלעים. זה יגזול כ-6.5 ס"מ משטח החדר.
3) להתרגל לרעש.

יגאל הארוך

משתמש מקצוען
נכנסנו לפסח לדירה אחרי שיפוץ כללי, נהנים מכל רגע, יש רק משהו אחד שמאוד מפריע כל שימוש בברז באמבטיה גורם לרעש חזק של זרימת המים בחדר שינה הצמוד לחדר האמבטיה, המעניין הוא שהרעש החזק קיים רק כשהברז באמבטיה בשימוש במצב ברז, ולא כשהוא בשימוש במצב טוש, כנראה רק זרימת המים החזקה גורמת לרעש, הרעש ממש חזק ומטריד, יש למישהו נסיון או פתרון לזה ?, [אני מבינה שהתיקון יהיה רק אחרי החג, אבל חשוב לי לשמוע שיש לזה פתרון].
תודה מראש ומועדים לשמחה.
סליחה על ההקפצה,
גם לי יש את אותו סיפור בדיוק
אפשר לשאול מה עשיתם?

יגאל הארוך

משתמש מקצוען
אני מניח שיש לכם ברז סוללה. התקנה של ברז כזה מצריכה התקנה בתוך הקיר.
אני גם מניח שהקיר המפריד הוא בלוק 10 במקרה הטוב, ובלוק 7 במקרה הפחות טוב.
מה שומר שביניכם ובין הצנרת של האמבטיה מפרידים בין ס"מ ל3 ס"מ של בלוק, ולכן גם הרעש.
יש לכם לכאורה (אני לא איש מקצוע בתחום) 3 אפשרויות:
1) להחליף ברז, לברז פרח רגיל, ולדאוג למילוי בקיר. בהנחה שזה אפשרי זה יצריך החלפת קרמיקה.
2) לבנות מהצד של חדר השינה קיר גבס עם בידוד של צמר סלעים. זה יגזול כ-6.5 ס"מ משטח החדר.
3) להתרגל לרעש.
היו צריכים לבטן את הצינור הייטב לא טיט ולא אויר זה רעד של הצינור
שאלה נוספת, אם אני מחליט לטפל בזה
יש הגיון להפיל את זה על הקבלן (שהוא היה צריך לבטן את הצינור או משהו בסגנון) או שהוא עשה מה שהוא צריך לעשות ואני הייתי צריך מראש להגיד לו את זה ולכן אני צריך לספוג את העלויות של זה?
תודה רבה

צדפה

משתמש רשום
אנחנו בחרנו באפשרות השלישית.....התרגלנו לרעש.
ניסינו להפיל את זה על הקבלן אבל הוא לא הסכים לספוג, הוא טען שזה בעייה שלנו.

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הרעשים האו נובעים מעודף לחץ
ניתן להתקין וסת או תאי אוויר, תדברו עם מומחה בעניין
יש גם פיתרון אמצעי
בברז הראשי של הדירה לסגור את הברז בשלושים אחוז, זה יוריד הרבה מהלחץ בצינורות, אבל בכיור יקח עוד שנייה למלאות ספל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה