דיונים ואתגרים צלמת ייחודית (?)

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני לא חושבת כמוך,
ממש לא האיבזור והלוקיישן עושים את הטאצ הסופי.. יש כאלה שיצלמו עם אביזרים נדירים ולוקיישן הכי יפה בעולם והתמונה תראה על הפנים.
או כי אין להם את הידע מאיזה זווית נכונה לצלם או שאין להם תנאים מתאימים לצלם או שלא יודעות לכוון מצלמה או שלא ידעו לערוך את התמונה בצורה מקצועית וכו'.....
בקיצור תענו או לא תענו מאיפה האביזר או איפה הלוקיישן זה לא משישיר אותכן יחודיות או מקצועיות יותר...
זה רק משאיר לנו לוקיישן לצלם בלי שיהפוך להיות עין חמד 2
ומי שהיה שם, יודע בדיוק על מה אני מדברת

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא חושבת כמוך,
ממש לא האיבזור והלוקיישן עושים את הטאצ הסופי.. יש כאלה שיצלמו עם אביזרים נדירים ולוקיישן הכי יפה בעולם והתמונה תראה על הפנים.
או כי אין להם את הידע מאיזה זווית נכונה לצלם או שאין להם תנאים מתאימים לצלם או שלא יודעות לכוון מצלמה או שלא ידעו לערוך את התמונה בצורה מקצועית וכו'.....
בקיצור תענו או לא תענו מאיפה האביזר או איפה הלוקיישן זה לא משישיר אותכן יחודיות או מקצועיות יותר...
העיבוד זה הטאצ' הסופי וזו הנקודה שנותנת הרבה יחודיות, לפני זה האיבזור והלוקיישן שגם הם נותנים הרבה יחודיות ולפני זה כל הלמידה והידע
התמונה תראה על הפנים אם לא למדת כללים כמו קומפוזיציה, אור וצל וכו' וגם אם העברת עיבוד גרוע

N

neomy21

אורח
עונים על כל השאלות+++
ובגלל שאלה אחת, שמסיבות מאד מובנות היא נשארת ללא תגובה, או ללא התגובה שהשואל.ת חיכו לה-
נהפכו קהילת הצלמים לתחרותיים וחסרי פירגון?:oops::rolleyes:

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלי כל קשר אם הצלמות עונות על שאלות וכו' עצם העלאת תמונות ושיתוף פותח את החשיבה ומשדרג מאד את התמונות (לפחות אצלי)
מאז שנכנסתי לפורום השתדרגו אצלי התמונות מאד וזה אפילו בלי לשאול שום שאלה
ואולי זה המקום לומר לכל הצלמות האלופות, תודה!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הענין הגדול בלשתף לוקיישנים לא מגיע מחוסר פרגון, יש המון עזרה הדדית בקהילה, הענין הוא כמו שכתבו לפני העומס המטורף על הלוקישנים שנוצר מה שמונע מלצלם שם בגלל ההפרעות בפריים.
רק לפני 4 שנים הייתי כמעט היחידה בעין חמד (שכנה וזה...) והיום בזמן השלכת נמנעת מלדרוך שם, זה פשוט לא מעשי...
אני גם נמנעת מלדרוך בעוד המון לוקיישנים המונים כי אין לי שעות מיותרות לנקות רעשים מהרקע.
מצלמת בעיקר בכמה לוקיישנים מהממים וקרובים אלי וקרה לי לא פעם שהפסדתי לקוחה כי התעקשה על לוקיישן טרנדי כזה או אחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה