מאחורי הקלעים צלמות מנציחות רגעים של 'שנה טובה'

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היי חשבתי על רעיון
לקבץ לפה את כל ה'שנה טובה' מכל הסוגים, לפי קטגוריות, אשים קישור לכל אחד ואציין של איזה צלמת
(אם שכחתי מישהי, מחילה מראש, אנא תציינו בתגובות או בהודעה באישי, אני ממש משתדלת לקבץ את כולן ועברתי כמה וכמה פעמים לבדוק זאת)
אז בואו נתחיל:
מטעי רימונים
@יעל מרק - שנה טובהההההה!!!!!צילומי משפחה במטע רימונים מהמםםםם! (אין לי מה להוסיף)
@elisheva18 - ♥ ככה מאחלים אצלנו שנה טובה ♥ - אולי זה לא מטע רימונים?! העיקר מטע והעיקר שתהיה שנה טובה!
@יעל כהן בי - מתוקה כמוני:) - יעל, היא באמת מתוקה! האדום ורוד הזה כ"כ יפה!
@מירי צלמת - שתרבה הנחת כרימון - שיואו איזה ילדים מתוקים תמונות יפיפיות!
@יעל מרק - ילדים ורימונים - יעל יצאה ליום צילומים נוסף במטע רימונים כחלק מחבילת צילומי חג, יעל מהמם!
@ESTI אסתי - אתכם גם בשנה החדשה.... - ילדים מתוקים(!!) במטע רימונים
@יעל מרק - התגעגעתם לרימונים שלי? קבלו אותם! - יעל מרק מכה בשלישית...
@סטודיוB - לשנה טובה ומבורכת... - העיקר שלא ויתרת ונסעת, ממך צריך ללמוד כח הרצון, ותאמיני לי זה היה משתלם מאד! (גם לנו שהרווחנו כאלה תמונות) ברוך ה' התמונות - שלמות!
והנה ההמשך של @סטודיוB -
המשך מהרימונים
@אפפרת שנה טובה ומתוקה! יצאנו לקטוף רימונים... - עידכון לרגע זה, אפרת קינחה לנו את כל צילומי השנה טובה למיניהם בעוד סט חגיגי שצולם במטע רימונים, אפרת התמונות קסומות ויפיפיות, הקומפוזיציות בולטות כמעולות
סטודיו
@שרי פרוימוביץ - השנה טובה שלי!!!!! - מקורי וצבעוני לגמרי
@רוחי קליין - שנה מלאת קסם ל כ ו ל נ ו ...... - בסטיילינג מהמם של שחור לבן
@elish5285 - מצלמת לך שנה טובה! - אלישבע לקחה את זה ברצינות, הפכה את הסטודיו שלה לסניף דואר שעוד לא נראה כמוהו, סניף המיועד לאיחולי שנה טובה בלבד!
@רחלי שטינברגר - עכשיו תורינו לאחל- (פרסומת) - איזה תמונות! ואיזה ילדים!! טפו טפו, ביצוע מעולה לרעיון מקורי

@elish5285 - פעם שלישית - טוב, נגמרו לי המילים...
@מירי שילוני - שירבו זכויותינו.. - אמן!!! וגם שירבו תמונות כאלה, הילדים שלך מתוקים כבר אמרתי לך פעם? ולא פחות - משתפ"ים מעולים!

@פפראצי - הגשמת משאלות - ברכי!!! כמה פעמים נומר לך כמה הילדות שלך מתוקות?? והמקוריות והיצירתיות שלך מפתיעות כל פעם מחדש, אני כבר מדמיינת כמה אלבומים יש לבנות שלך... ולעניינינו: שנה של הגשמת משאלות, מאחלת לעצמי להגיע לתמונות ולצירתיות שלך
@תמר ברגיג - הלוואי על כולם! - טוב נכון, המסורתיות של תפוח/רימון/שופר/דבש/וכד' דלגה פה, אבל משום פה מאז שהתחלתי לחשוב על תש"פ חשבתי גם על ת-הא ש-נת פ-ריחה, אז ברור שזה מתאים ! אהה ואני התמכרתי לתינוקת השושה הזאת.
@מירלה כהן - עיצוב כרטיס ברכה אנושי - מירלה היא בן אדם שקורצה מחומר אחר, הרעיונות וההדרכות שלה מוציאות אותי מדעתי, זהו אין לי מה לומר, פשוט תקראו ותסתכלו על מה שהיא כתבה שם ותבינו לבד.
@RMV - שתמצאו שנה טובה שכזו....!!!!! - יואה! כזה רעיון עוד לא ראיתי...
@רותי ינאי. - תהא שנה פ(י)צצה - פצצה שבפצצות המילים ברחו לי, כל השאר בתגובות...
צילומי חוץ:
@הילה פוטוגרפי - שנה מתוקה תרתי משמע... - תרתי משמע? גלידה!
@מיכל חגירה - רוצים להגיע לשנה הטובה! - שנה טובה אפשר לאחל גם ביער
@נעמי באום - משו קטן ממני ♥ - ילדה מתוקה היושבת על דשא עם סל של תפוחים וברכת שנה טובה מחוייכת
@תמי פ - בחרנו לאחל לכם שנה מתוקה כמונו! - יצאה במבצע משתלם ועל הדרך הילדים בתמונות הרוויחו תמונות מושקעות במיוחד!!
@elish5285 - גם בטבע... - ראינו שאליש צלמה בסטודיו, ועכשיו היא גם פינקה בת דודה חמודה בצילומי חוץ
@ESTI. - שנה ממיסה לפחות כמוני... - גם אסתי צילמה תינוק מתוק בצילומי חוץ יפים לכבוד ר"ה
@עלקא - שנה טובה ומצטלמת במיוחד! - אמן בשם כולן. סטייל מרשמלו מתוק לשנה מתוקה
@סטודיוB - כמה מתיקות!!! - נראה לי שכל שנה בלי עין הרע מצטרפים עוד ועוד הורים שרוצים שיהיה להם שנה טובה מהילדים לסבתא וקופצים על הזדמנויות. גם כאן רואים את זה, והעיקר שיוצא יפה וכולם שמחים ברוך ה'
@Gitty R מעשה בתפוח... -
מתוק!!!
אהבתי ת'פלאפון החדש;),
הוא של אפל...
(גם אני)

צילומי מוצר
@אביטל שורץ - שנראה רק דברים טובים - אין כמו אביטל שתמיד משתפת במוצרים שמוציאים את העיניים והעיקר משתפת - זו הבמה להגיד תודה רבה על השיתופים המחכימים שלך!
@מירי שילוני - שנה טובה ומצולמת! - פצצה של תמונה, רעיון, סטיילינג ואיכות משגעים
@Shoshan - שיתקבלו התפילות לרצון - צילום מוקפד

סטייל @יעל אייזיקוביץ
כמה ילדות, אמהות, סבתות, וסבתות רבות יהיו מאושרות השנה לקבל מגנט (או קנבס או פוסטר...) מושקע ומחמם לבבות בזכות יעל? לא יודעת אם אפשר לספור...

@מלכי עיאש - שנה מלאת שמחה אושר וכיף.... - ורוד, כתום, צהוב, ירוק, קולאז' צבעוני יפיפה ביותר!
@יוכבד שכטר - שנה צבעונית - עיצוב מטורף!
@מיכל חגירה - זמן איכות הודות ליעל אייזיקוביץ:) - רעיון מקורי, התמונות מתוקות! ואני מבקשת להירגע בהקשר לפונט, נראה לי שהיא החליפה ולא עדכנה
@מירי- צילומי כיף:) - נחת לסבתא וליעל אייזיקוביץ:) - הבגדים- אהבתי, והפרצוף שלה עם האוזניות... איזה שיר שמת לה שם??
@ברכי שווייצער - מה עדיף? - שאלה קשה... העיקר שתהיה שנה טובה ושגם את שמחת את הסבתא
@שינדי קנדלר - ברוכה הבאה! ברוכה תהיי שנת תש"פ...
@שושי סירקיס - מתאים לי לצלם ילדים? ברור!!! מחכים לעוד שיתופים שלך בנושא ילדים, תפתחי כזה נושא בבלוג שלך
@הילה פוטוגרפי - שנה עמוסה ברכות - אמן שכל הברכות יתקיימו על כלל ישראל, והקולאז' - מתוק ויפיפה
@m.s. גם אנחנו הספקנו למרות העומס של ערב החג - יצא מהמם, רק חבל שלא ממש רואים את הילדים המתוקים
@פוטו טופ - אז גם אנחנו עשינו "שנה טובה" בהשראת @יעל אייזיקוביץ - אחד מהיותר יפים, מושקעים ומעוצבים.

שנה טובה לכל בית ישראל, ושיתקבלו התפילות לרצון

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
היי חשבתי על רעיון
לקבץ לפה את כל ה'שנה טובה' מכל הסוגים, לפי קטגוריות, אשים קישור לכל אחד ואציין של איזה צלמת
(אם שכחתי מישהי, מחילה מראש, אנא תציינו בתגובות או בהודעה באישי, אני ממש משתדלת לקבץ את כולן ועברתי כמה וכמה פעמים לבדוק זאת)
אז בואו נתחיל:
מטעי רימונים
@יעל מרק - שנה טובהההההה!!!!!צילומי משפחה במטע רימונים מהמםםםם! (אין לי מה להוסיף)
@elisheva18 - ♥ ככה מאחלים אצלנו שנה טובה ♥ - אולי זה לא מטע רימונים?! העיקר מטע והעיקר שתהיה שנה טובה!
@יעל כהן בי - מתוקה כמוני:) - יעל, היא באמת מתוקה! האדום ורוד הזה כ"כ יפה!
@מירי צלמת - שתרבה הנחת כרימון - שיואו איזה ילדים מתוקים תמונות יפיפיות!
@יעל מרק - ילדים ורימונים - יעל יצאה ליום צילומים נוסף במטע רימונים כחלק מחבילת צילומי חג, יעל מהמם!
@ESTI אסתי - אתכם גם בשנה החדשה.... - ילדים מתוקים(!!) במטע רימונים
@יעל מרק - התגעגעתם לרימונים שלי? קבלו אותם! - יעל מרק מכה בשלישית...
@סטודיוB - לשנה טובה ומבורכת... - העיקר שלא ויתרת ונסעת, ממך צריך ללמוד כח הרצון, ותאמיני לי זה היה משתלם מאד! (גם לנו שהרווחנו כאלה תמונות) ברוך ה' התמונות - שלמות!
והנה ההמשך של @סטודיוB -
המשך מהרימונים
@אפפרת שנה טובה ומתוקה! יצאנו לקטוף רימונים... - עידכון לרגע זה, אפרת קינחה לנו את כל צילומי השנה טובה למיניהם בעוד סט חגיגי שצולם במטע רימונים, אפרת התמונות קסומות ויפיפיות, הקומפוזיציות בולטות כמעולות
סטודיו
@שרי פרוימוביץ - השנה טובה שלי!!!!! - מקורי וצבעוני לגמרי
@רוחי קליין - שנה מלאת קסם ל כ ו ל נ ו ...... - בסטיילינג מהמם של שחור לבן
@elish5285 - מצלמת לך שנה טובה! - אלישבע לקחה את זה ברצינות, הפכה את הסטודיו שלה לסניף דואר שעוד לא נראה כמוהו, סניף המיועד לאיחולי שנה טובה בלבד!
@רחלי שטינברגר - עכשיו תורינו לאחל- (פרסומת) - איזה תמונות! ואיזה ילדים!! טפו טפו, ביצוע מעולה לרעיון מקורי

@elish5285 - פעם שלישית - טוב, נגמרו לי המילים...
@מירי שילוני - שירבו זכויותינו.. - אמן!!! וגם שירבו תמונות כאלה, הילדים שלך מתוקים כבר אמרתי לך פעם? ולא פחות - משתפ"ים מעולים!

@פפראצי - הגשמת משאלות - ברכי!!! כמה פעמים נומר לך כמה הילדות שלך מתוקות?? והמקוריות והיצירתיות שלך מפתיעות כל פעם מחדש, אני כבר מדמיינת כמה אלבומים יש לבנות שלך... ולעניינינו: שנה של הגשמת משאלות, מאחלת לעצמי להגיע לתמונות ולצירתיות שלך
@תמר ברגיג - הלוואי על כולם! - טוב נכון, המסורתיות של תפוח/רימון/שופר/דבש/וכד' דלגה פה, אבל משום פה מאז שהתחלתי לחשוב על תש"פ חשבתי גם על ת-הא ש-נת פ-ריחה, אז ברור שזה מתאים ! אהה ואני התמכרתי לתינוקת השושה הזאת.
@מירלה כהן - עיצוב כרטיס ברכה אנושי - מירלה היא בן אדם שקורצה מחומר אחר, הרעיונות וההדרכות שלה מוציאות אותי מדעתי, זהו אין לי מה לומר, פשוט תקראו ותסתכלו על מה שהיא כתבה שם ותבינו לבד.
@RMV - שתמצאו שנה טובה שכזו....!!!!! - יואה! כזה רעיון עוד לא ראיתי...
@רותי ינאי. - תהא שנה פ(י)צצה - פצצה שבפצצות המילים ברחו לי, כל השאר בתגובות...
צילומי חוץ:
@הילה פוטוגרפי - שנה מתוקה תרתי משמע... - תרתי משמע? גלידה!
@מיכל חגירה - רוצים להגיע לשנה הטובה! - שנה טובה אפשר לאחל גם ביער
@נעמי באום - משו קטן ממני ♥ - ילדה מתוקה היושבת על דשא עם סל של תפוחים וברכת שנה טובה מחוייכת
@תמי פ - בחרנו לאחל לכם שנה מתוקה כמונו! - יצאה במבצע משתלם ועל הדרך הילדים בתמונות הרוויחו תמונות מושקעות במיוחד!!
@elish5285 - גם בטבע... - ראינו שאליש צלמה בסטודיו, ועכשיו היא גם פינקה בת דודה חמודה בצילומי חוץ
@ESTI. - שנה ממיסה לפחות כמוני... - גם אסתי צילמה תינוק מתוק בצילומי חוץ יפים לכבוד ר"ה
@עלקא - שנה טובה ומצטלמת במיוחד! - אמן בשם כולן. סטייל מרשמלו מתוק לשנה מתוקה
@סטודיוB - כמה מתיקות!!! - נראה לי שכל שנה בלי עין הרע מצטרפים עוד ועוד הורים שרוצים שיהיה להם שנה טובה מהילדים לסבתא וקופצים על הזדמנויות. גם כאן רואים את זה, והעיקר שיוצא יפה וכולם שמחים ברוך ה'
@Gitty R מעשה בתפוח... - (גם אני)

צילומי מוצר
@אביטל שורץ - שנראה רק דברים טובים - אין כמו אביטל שתמיד משתפת במוצרים שמוציאים את העיניים והעיקר משתפת - זו הבמה להגיד תודה רבה על השיתופים המחכימים שלך!
@מירי שילוני - שנה טובה ומצולמת! - פצצה של תמונה, רעיון, סטיילינג ואיכות משגעים
@Shoshan - שיתקבלו התפילות לרצון - צילום מוקפד

סטייל @יעל אייזיקוביץ
כמה ילדות, אמהות, סבתות, וסבתות רבות יהיו מאושרות השנה לקבל מגנט (או קנבס או פוסטר...) מושקע ומחמם לבבות בזכות יעל? לא יודעת אם אפשר לספור...

@מלכי עיאש - שנה מלאת שמחה אושר וכיף.... - ורוד, כתום, צהוב, ירוק, קולאז' צבעוני יפיפה ביותר!
@יוכבד שכטר - שנה צבעונית - עיצוב מטורף!
@מיכל חגירה - זמן איכות הודות ליעל אייזיקוביץ:) - רעיון מקורי, התמונות מתוקות! ואני מבקשת להירגע בהקשר לפונט, נראה לי שהיא החליפה ולא עדכנה
@מירי- צילומי כיף:) - נחת לסבתא וליעל אייזיקוביץ:) - הבגדים- אהבתי, והפרצוף שלה עם האוזניות... איזה שיר שמת לה שם??
@ברכי שווייצער - מה עדיף? - שאלה קשה... העיקר שתהיה שנה טובה ושגם את שמחת את הסבתא
@שינדי קנדלר - ברוכה הבאה! ברוכה תהיי שנת תש"פ...
@שושי סירקיס - מתאים לי לצלם ילדים? ברור!!! מחכים לעוד שיתופים שלך בנושא ילדים, תפתחי כזה נושא בבלוג שלך
@הילה פוטוגרפי - שנה עמוסה ברכות - אמן שכל הברכות יתקיימו על כלל ישראל, והקולאז' - מתוק ויפיפה
@m.s. גם אנחנו הספקנו למרות העומס של ערב החג - יצא מהמם, רק חבל שלא ממש רואים את הילדים המתוקים
@פוטו טופ - אז גם אנחנו עשינו "שנה טובה" בהשראת @יעל אייזיקוביץ - אחד מהיותר יפים, מושקעים ומעוצבים.

שנה טובה לכל בית ישראל, ושיתקבלו התפילות לרצון
כל הכבוד לך!!
לתייג את כולם ולהביא קישורים לכולם זה חתיכת עבודה...
שתהיה שנה טובה לכולנו!!

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
חמודה את,
איזו השקעה!
באמת מקבץ מרתק...
לא חשבתי שזה הגיע לכ"כ הרבה...

יעל מרק

צלמת משפחה |ילדים | אופנה והפקות
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שנה טובה לכל בית ישראל, ושיתקבלו התפילות לרצון[/QUOTE]
ואו!!
ממש השקעת! כל הכבוד ושנה טובה ומתוקה גם לך ולכל חברי הפורום:)

אלישבע שפירא

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צל"ש....
אהבתי את הסיכום.
גמר חתימה טובה לכולן פה...

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הי, שכחת אותי :(
כאן
הייתי מהמקדימות אז כנראה לכן זה ברח

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואווו
Mmiri
את הזויה!!! כל הכבוד!
באמת ראיתי שלאחרונה כמה נכנסו לי לאשכול הישן ההוא מלפני שנה
עכשיו אני מבינה מאיפה הם הגיעו אליו

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

m.s.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נוווווו מה קורה איתנו השנה?
מי מביא איזה רעיון פורץ דרך?!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מטעי רימונים

צילומי חוץ

פרסום

סטודיו

הדרכות

סטיילינג

מירי צלמת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ווהוווו מדהים!!!!
פעם ראשונה שאני רואה את זה
מקפיצה להשנה

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מושלם!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה