דרוש מידע צירפו אותי לגוגל גרופ פרסומי בלי ששאלו אותי!

וכל מאמינים

משתמש פעיל
צירפו אותי לפני כחודש לקבוצה במייל של שינפלד יצאתי מהקבוצה עוד באותו היום
ועכשיו שוב פעם צירפו אותי!
יש דרך לתבוע אותם על זה?
מילא לשלוח ספאם
אבל זה כבר שלב אחד קדימה
לצרף אותי לקבצה במייל? מבלי שאישרתי ?
אז אין דרך לצאת מהם?!

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי עשו ככה
כתבתי להם מליוני מיילים עד שמשהו שם ענה וביקש לדעת לאיזה קבוצות אני רוצה לצאת והבטיח שיוצא אותי ולא הוציא אני אשתתף בכל תביעה שתיהיה הם חצופים וזה נגד החוק, אין להם לינק הסר בשום מייל.
גא"מ
אותי הם גם מטרידים

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
סתם!
מעצבן אותי שאי אפשר לצאת מהם
במיוחד כשלא ביקשתי שיצרפו אותי
אפשר לבטל את האפשרות לצרף אותך לקבוצות.
איך עושים את זה?
נכנסים לקישור הבא-
לוחצים על גלגל השיניים, ובוחרים הגדרות גלובליות.
אם את מבטלת את הסימון ב-מנהלי קבוצות יוכלו לצרף אותי לקבוצות שלהם, לא יוכלו לצרף אותך אלא רק לשלוח הזמנה, שאת כמובן לא חייבת לאשר. ואפשר גם בטל את האפשרות לקבל הזמנות

מפתחות - מאגר דירות.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה החוק:

כל אדם שקיבל הודעת מייל שלדעתו לא ביקש לקבל, יכול, ללא כל צורך להוכחת נזק, לתבוע את השולח בבית דין לתביעות קטנות ולדרוש פיצוי של עד 1,000שקלים. חישבו על מי ששולח דואר זבל לכמה עשרות אלפי אנשים ונניח ש"רק" 30 מתוכם מחליטים לתבוע אותו בבית דין לתביעות קטנות בכל רחבי הארץ. . .

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
זה לא קשור לאשכול הזה!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה