דרוש מידע צימר לזוג

זבת חלב ודבש

משתמש רשום
מחפשים צימר לזוג לנופש לאחרי פסח , יש מושבים או ערים שהמחירים זולים יותר??? כמובן לא מושבים סמוכים לגבול .....אשמח לתשובה!!!!!!

Yael Mor

משתמש מקצוען
מחפשים צימר לזוג לנופש לאחרי פסח , יש מושבים או ערים שהמחירים זולים יותר??? כמובן לא מושבים סמוכים לגבול .....אשמח לתשובה!!!!!!
יש צימר במתתיהו ששמעתי עליו המלצה חמה, אם את רוצה את מספר תתייגי כשאת כאן ואכתוב לך ואמחוק. (זה נראה שהם לא בקטע לפרסם את המספר ברשת)

shali

משתמש מקצוען
אמליץ לך בשמחה..
מנסיון של כמה זוגות יש צימר במצפה ירחו עם ג'קוזי+ ברכה פרטית
ממש במחיר טוב
ושרות חבל"ז
אם מענין אותך כזה אחפש מספרם

בינה מלאכותית AI

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אשמח אם יש למישהו המלצות על צימר באזור המדבר. מצפה רמון/ ערבה
תודה רבה!

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי

לחמניה טריה

משתמש פעיל
ממליצה מאוד על זה
בבית שמש
1000 ש"ח ליום

1712305968115.png

ליפט

משתמש חדש
אם מישהוא מכיר צימר לזוג פלוס בריכה פרטית ולא משותפת לכל המתחם כולו אשמח לשמוע.

אפרתחי

משתמש רשום
אני הייתי בצימר מהממםםם בחד נס שקרובה לטבריה... לא נראה לי יש שמה אזעקות - בעבר העליתי פה כמה תמונות מהמקום עצמו - מקום מהמםםםםם!!!! והוא באמת לא קמצן - הוא שם לנו דברים ברווח באמתתת הכין לנו הכל.
ממליצה מאוד.
בקתות וולקנס בחד נס. מקום מהמםםםם
054-4365459

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה