עזרה צילום מסך גלקסי הדרן

שרית ו

משתמש מקצוען
לחיצה ארוכה על כפתור הכיבוי וכפתור הבית בו זמנית עד שנשמע צליל הצילום.

124578

משתמש צעיר
ישר כח!!

ועוד משהו.

האם אתם יודעים למה באפליקציה של גימייל אני לא מצליחה לשלוח מיילים לקבוצות של אנשי קשר ששמורים לי במייל?

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ישר כח!!

ועוד משהו.

האם אתם יודעים למה באפליקציה של גימייל אני לא מצליחה לשלוח מיילים לקבוצות של אנשי קשר ששמורים לי במייל?
זה לא אמור להיות.
מה השגיאה שמופיעה??

leahhecht

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ישר כח!!

ועוד משהו.

גם אצלי אף פעם לא עולות קבוצות בג'ימייל של טלפון. (היו לי כמה סוגי מכשירים). חשבתי שככה זה... אם מישהו מכיר דרך "להביא" אותן למכשיר, גם אני אשמח לשמוע.

124578

משתמש צעיר
כמו כן, לגבי גלקסי J1 אשמח לדעת איך באפליקציה של ג'מייל הופכים הודעה להיות כדואר שלא נקרא. כדי שאפתח את המחשב ותקפוץ לי מיד בתחילת המיילים. תודה!

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמו כן, לגבי גלקסי J1 אשמח לדעת איך באפליקציה של ג'מייל הופכים הודעה להיות כדואר שלא נקרא. כדי שאפתח את המחשב ותקפוץ לי מיד בתחילת המיילים. תודה!
לוחצים על ההודעה ואז על המעטפה שמופיע לך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה