צילום וידאו עם סאונד באיכות גבוהה רולנד EA7

מנחם42

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אני מנסה להקליט את עצמי מנגן כשאני מצלם עם סמארטפון. קניתי כבל USB B (כמו של מדפסת) שמתחבר לכניסת USB באחורה של ה - EA7 וחיברתי לסמארטפון בכניסת USB C הסטנדרטית. הדלקתי את המצלמה, צילמתי כשהסמארטפון מחובר לאורגן, אבל נישט. הסאונד יצא ממש לא משהו. בערך כמו כשאני מצלם בלי להתחבר לאורגן.
הסתכלתי אחר כך ב - manual וראיתי שרשום שה - USB מעביר בכלל רק מידי ולא סאונד:
Only MIDI data is transmitted and received via the USB cable. The audio data cannot be transmitted or received via USB.

בקיצור, איך אני מצלם בסמארטפון שיצא סאונד באיכות גבוהה?

תודה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
החיבור שעשית גאוני...

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה שייך לסטרימינג פחות לפורום מוזיקה כך ששאלתך שייכת לפורום ווידאו אולי הם יודעים... (ובפעם המיליון למה זה נושא נפרד?)

הקלידן המאסטרו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני קניתי מכשיר הקלטה, וחיברתי אותו ליציאה מאחורה של הבוקסות...
ניסיתי בPSR-S975 שהיה לי

מנחם42

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
בסוף קניתי את זה:

האיכות טובה יותר מסתם להקליט עם הטלפון, אבל לא יודע, עדיין לא מרגיש לי באיכות שאני רוצה, אבל שיפור משמעותי. אבל אני גם אחר כך עורך את הוידאו עם Davinci Resolve ואפשר לשחק שם עם הסאונד.

יש גם עוד מוצר, קצת יותר יקר:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה