צורת התשלום בעוז והדר

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
למיטב ידיעתי בפרוייקט של המשניות משלמים לפי עבודה ולא לפי שעות...

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מישהו מכם יודע אולי להגיד מה התאריך התשלום בעוז והדר בדרך כלל
הייתי אמור לקבל "מילגה" החודש ועדיין לא התקבל, זכור לי שזה אמור להיות בערך בעשירי, לא כן?

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מישהו מכם יודע אולי להגיד מה התאריך התשלום בעוז והדר בדרך כלל
הייתי אמור לקבל "מילגה" החודש ועדיין לא התקבל, זכור לי שזה אמור להיות בערך בעשירי, לא כן?
הבנתי שצריך לדווח ב 26 לחודש.
היה פרויקט אחד שקרס, מקווה שאתה לא שם.
דבר איתי באישי.

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הבנתי שצריך לדווח ב 26 לחודש.
היה פרויקט אחד שקרס, מקווה שאתה לא שם.
דבר איתי באישי.
אין לי אישי
דיווחתי "עד" 26 בחודש כבקשתם, איזה פרוייקט? מתי קרס? זה סודי?
לי הוא אמר לפני כמה שבועות להגיש קובץ דיווח, מעניין

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
@מתיקות האהבה בכל אופן באיזה יום בחודש מתבצעת התשלום?
אין לי מושג, למען האמת.
איזה פרוייקט? מתי קרס? זה סודי?
לא יודע האם סודי, אבל לא אהיה זה שיפרסם כאן את הפרטים. לא קרס במשמעות המילה, 'באלגן' יותר מתאים.

שלמה ו.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני קיבלתי עכשיו מילגה, כלומר, אחרי שדיווחתי בסוף מאי, התקבל צ'ק אמריקאי בסוף יוני, ואחרי שהפקדתי אותו מיד הכסף יהיה נזיל ב17 לחודש הנוכחי בניכוי עמלות מכובדות...

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני קיבלתי עכשיו מילגה, כלומר, אחרי שדיווחתי בסוף מאי, התקבל צ'ק אמריקאי בסוף יוני, ואחרי שהפקדתי אותו מיד הכסף יהיה נזיל ב17 לחודש הנוכחי בניכוי עמלות מכובדות...
אני אישית לא נתקלתי בזה. כיון ש'נפלתי' על פרויקט תקול עם בעיות כבדות בהנהלה.
עדיין לא ראיתי את הכסף, ואין צפי...
כמובן שסיימתי עם עוז והדר.

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
וכי עורך תורני יכול לחיות בצורה כזאת? במחילה מכבודם, אבל מה זה הזלזול הזה?

שלמה ו.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
מענייין איזה פרוייקט זה, כי בספרי חסידות הם נותנים מלגה שקלית לבנק ומדי פעם משנים שם של מוסד/ארגון/עמותה
באמת קשה לחיות כך העבודה בעוז והדר מיועדת לפנסיונרים או למי שלוקח עבודה צדדית ושולית לזמן הפנוי

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נו, זה מילא... אבל כמה כבר קיבלתי? 10 דולר לשעה! חצי ממה שהעוזרת מקבלת!!
באמת קשה לחיות כך העבודה בעוז והדר מיועדת לפנסיונרים או למי שלוקח עבודה צדדית ושולית לזמן הפנוי
אני באמת עבדתי איתם רק בהתחלה בתור 'בית ספר לעורכים תורניים' שמקבלים שם איזה מילגת קיום

forty thousand feet

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ממש נישט א חוכמה להכריז שזאת בושה ולכן אני עוזב, כי כשאתה רוצה לעזוב ופונה למכון אחר - נניח: 'נקודה', אתה שומע שהם עורכים את ה'ארבעה טורים' מחדש, ואם אתה חושב שאתה יכול לשבת יום שלם ולפענח כתבי יד ולהשוות - מקומך איתנו, ואם לאו - מקומך אנא תנח, כי אין לך חלק ונחלה עמנו. בקיצור לא פשוט למצוא עבודה ראויה במקום אחר, עוז והדר עם כל חסרונותיהם - זורמים בענין של גיוס עורכים. היש ממש בדבריי?

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ממש נישט א חוכמה להכריז שזאת בושה ולכן אני עוזב, כי כשאתה רוצה לעזוב ופונה למכון אחר - נניח: 'נקודה', אתה שומע שהם עורכים את ה'ארבעה טורים' מחדש, ואם אתה חושב שאתה יכול לשבת יום שלם ולפענח כתבי יד ולהשוות - מקומך איתנו, ואם לאו - מקומך אנא תנח, כי אין לך חלק ונחלה עמנו. בקיצור לא פשוט למצוא עבודה ראויה במקום אחר, עוז והדר עם כל חסרונותיהם - זורמים בענין של גיוס עורכים. היש ממש בדבריי?
לכאורה בגלל שהרבה באים ועוזבים בגלל התנאים...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני יש לי עבודה נוספת שאני מקבל עליה כפול מעוז והדר, אבל היא לא יציבה לטווח ארוך (יותר מחצי שנה), אז אני עדיין עובד איתם קצת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה